LM: Bayer Leverkusen vs. Manchester United


Drugi dzień piątej kolejki podczas fazy grupowej Ligi Mistrzów. Znamy już kilka ekip, które awansują dalej. Niemniej w grupie A, jeszcze wszystko się może zdarzyć. O bardzo cenne punkty walczyć będzie dzisiaj Bayer Leverkusen oraz Manchester United. Goście w wypadku wygranej mają pewny awans. Czy podołają na ciężkim terenie w Niemczech?

Bayer Leverkusen zajmuje drugie miejsce w tabeli. Mają siedem punktów na koncie i nie mają pewnego awansu. Za plecami czai się bowiem zespół Shakhtara Donieck. Dzisiaj Aptekarzy czeka bardzo ciężkie wyzwanie. Forma jednak dopisuje gospodarzom. Wygrali swoje dwa ostatnie mecze ligowe i widać, że morale im podskoczyły. Świetnie też spisuje się Kiessling, który strzela jak natchniony. Dzisiaj będzie mocnym punktem zespołu.

Manchester United mimo niezbyt dobrego sezonu, plasuje się na pierwszym miejscu w grupie. Niemniej ich przewaga nie jest wysoka - jeden punkt przewagi nad dzisiejszym przeciwnikiem. Dzisiejsza wygrana dałaby jednak spokojny awans, a na tym zależy ekipie Davida Moyesa. Po ostatnim, jakże fatalnym remisie z Cardiff, goście potrzebują takowego sukcesu. Łatwo nie będzie, ale wciąż są bardzo silnym zespołem.

Szkocki trener Diabłów ma jednak kłopoty kadrowe przed dzisiejszym pojedynkiem. Już w niedzielnym meczu w Walii, nie zagrali Van Persie, jak i Vidic. Obaj panowie doznali urazów i do Niemiec również się nie wybrali. Zatem atak będzie spoczywał na barkach świetnego Wayne'a Rooneya. Ponadto zabraknie także Fellainiego, ze względu na zawieszenie. Mocno okrojony skład mistrzów Anglii zatem.

Mecz na Old Trafford, zakończył się wynikiem 4:2 dla Manchesteru United. Dzisiaj nie będzie już tak łatwo wygrać gościom. BayArena to bardzo solidny teren dla gospodarzy. Dzisiaj oba zespoły powinny walczyć do upadłego. Sądzimy zatem, iż padnie tutaj spora liczba goli.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 1.92 Unibet