LM: Bayern Monachium vs. CSKA Moskwa


Triumfatorzy Ligi Mistrzów z poprzedniego sezonu również rozpoczynają dzisiaj swoją rywalizację. Bayern Monachium podejmie na inaugurację CSKA Moskwa. Rywal teoretycznie z niższej półki, ale zespół z Rosji na pewno ma potencjał by namieszać na Allianz Arenie.

Bayern Monachium gra w tym sezonie przeciętnie. Fakt, faktem wygrali cztery z pięciu spotkań, a to jedno spotkanie zremisowli to nie zachwycają swoją grą. Pep Guardiola po przejęciu zespołu mocno zmienił taktykę. Bundesliga mocno różni się od hiszpańskiej, technicznej piłki. Zarząd klubu nawet lekko się zaniepokoił, tym samym zasugerowali, by Bawarczycy zaczęli grać ponownie efektownie - jak za czasów Heynckesa

Kadra gospodarzy jest niezwykle silna. Mandżukić pragnie powalczyć o koronę króla strzelców, przy czym zaskoczyłby wielu miłośników tego turnieju. Ponadto duer Robben-Ribery to aktualnie kręgosłub całego zespołu. Bez nich ciężko byłoby zdobywcom potrójnej korony walczyć o najwyższe cele. Od ich dyspozycji zależy też kondycja całej drużyny, dodają bowiem skrzydeł swoim kolegom. Dzisiaj jednak powinni zagrać na najwyższym poziomie.

CSKA Moskwa w poprzednim sezonie zaskoczył wielu fanów rosyjskiej piłki. Wywalczony triumf był bardzo pewny. Ponadto i w tym sezonie zaczęli znakomicie - po ośmiu kolejkach są liderami. Ostatnia forma gości to aż cztery wygrane z rzedu. Najważniejszymi zawodnikami są bramkostrzelni Doumbia oraz Musa i to na nich właśnie liczą kibice CSKA - by wybili z rytmu kopaczy z Monachium.

Marzącym o obronie tytułu Bawarczykom będzie ciężko. Mimo to, powinni zwyciężać w konfrontacjach przeciwko tak przeciętnym zespołom jak CSKA. Kadrowo są o co najmniej klasę lepsi. I mimo chimerycznej gry sądzimy, iż wygrają. Typujemy tym samym zwycięstwo Bayernu.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Bayern wygra, 1.18 Unibet