LM: Borussia Dortmund vs. Olympique Marsylia


Druga kolejka z Ligą Mistrzów. W pierwszej sporo się działo. Punkty straciły między innymi takie ekipy jak Borussia Dortmund czy Olympique Marsylia. Oba kluby będą dzisiaj ze sobą rywalizować by odbić się od zerowego dorobku punktowego. Gospodarze są faworytami tego starcia, niemniej Francuzi również grają nieźle.

Borussia Dortmund gra w tym sezonie rewelacyjnie. W lidze są liderami z 19 punktami na koncie. Zdobywają sporą liczbę bramek. Potwierdzić to może ich ostatnia forma w Bundeslidze - trzy mecze i 12 strzelonych goli. Niemniej w Lidze Mistrzów w swoim pierwszym meczu zdobyli tylko honorowe trafienie z Napoli (1:2). Było to jednak spowodowane grą w dziesiątkę od połowy spotkania. Czerwień dostał Weidenfeller. Ponadto na trybuny został wyrzucony Jurgen Klopp.

Dzisiaj zatem obaj panowie również poza kadrą na to spotkanie. Trener Klopp będzie zapewne starał się komunikować z trybun. Pod znakiem zapytania stoi też występ Kuby Błaszczykowskiego. Niemniej w jego miejsce powinien zagrać Aubameyang. Gabończyk jest rewelacją sezonu i na pewno solidnie zastąpi Polaka. Pozostała część kadry powinna wystąpić bez żadnego kłopotu.

Olympique Marsylia to drużyna, która w pierwszej kolejce przegrała z Arsenalem Londyn (1:2). Vice mistrzowie Francji walkę nawiązali dopiero w końcówce. W Ligue 1 natomiast plasują się na trzecim miejscu i tracą punkt do zespołów wyżej (Monako i PSG). Forma ligowa jest tym samym dość wysoka. Niemniej w lidze poziom jest niższy niż w fazie grupowej Ligi Mistrzów.

Marsylia spotkała się dwa sezony temu w Lidze Mistrzów. W obu konfrontacjach lepiej spisała się Marsylia. Od tamtej pory jednak to gospodarze dzisiejszego starcia urośli w siłę. Niemniej mają kilka braków i tym samym pójdziemy w stronę sporej liczby goli. Powyżej 2.5 gola to nasz typ na ten pojedynek.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 1.72 Unibet