LM: Celtic Glasgow vs. Cliftonville


Dzisiaj rewanżowe spotkania drugiej rundy eliminacyjnej do Ligi Mistrzów. Przed nami spora dawka spotkań. Jednym z nich będzie konfrontacja Celticu Glasgow z ekipą Cliftonville. Gospodarze są faworytami, w pierwszym meczu już pokazali, że to oni są lepsi (3:0). Dzisiaj ponownie powinniśmy być świadkami jednostronnego widowiska.

Celtic Glasgow to mistrzowie Szkocji. W pierwszym meczu kwestie awansu już załatwili w poprzednim tygodniu. Celtic zdecydowanie zdominował rywala, choć w drugiej połowie nieco lekceważyli przeciwnika. Ostatecznie jednak spokojnie wygrali 3:0. W dzisiejszym meczu ponownie nie powinni mieć kłopotu ze zwycięstwem. Mają znacznie lepiej wyszkoloną kadrę, a ponadto wielu znakomitych piłkarzy. Ostatnio też pozwolili sobie rozegrać mecz towarzyski przeciwko Brentford i również wygrali (2:1). Są zatem w niezłej kondycji, nawet ci zawodnicy, którzy na co dzień nie grają w podstawowym składzie.

Dzisiaj w szeregach gopodarzy na pewno zobaczymy nieco roszad względem pierwszej konfrontacji. W meczu z mistrzami Irlandii Pólnocnej powinniśmy zobaczyć Gary Hoopera. Nie grał on wcześniej, ponieważ leczył kontuzję. Dzisiaj na pewno dostanie szansę od swojego nowego pracodawcy. Potrzebuje ogrania przed nowym sezonem.

Cliftonville jak się spodziewano, nie nawiązali walki ze Szkotami. Zdecydowanie odstają od znacznie lepiej doświadczonego przeciwnika. Dzisiaj na pewno będą chcieli spróbować powalczyć o niespodziankę, aczkolwiek będzie niebywale ciężko. Tajemnicą nie jest, że gospodarze na pewno pokombinują ze składem, ale nawet druga jedenastka powinna sobie poradzić z gośćmi. Cliftonville nie miał szczęścia w losowaniu i dzisiajeszy mecz będzie ich ostatnim w tegorocznej LM.

Oba zespoły dzieli niezwykle duża różnica klas. Celtic to coroczny bywalec w Lidze Mistrzów. Rok temu zaszli bardzo wysoko, pokonując w tym Barcelonę (2:1) w fazie grupowej. Dzisiaj ponownie powinni zniszczyć przeciwnika, który nie ma żadnych argumentów. Typujemy zatem sporą liczbę bramek w tym meczu.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 3.5 gola, 1.45 Unibet