LM: Chelsea Londyn vs. Steaua Bukareszt

Jednostronny mecz w Lidze Mistrzów przed nami. Wciąż niepewna pierwszego miejsca w grupie Chelsea Londyn, podejmie u siebie outsidera grupowego Steuę Bukareszt. Gospodarze są zdecydowanymi faworytami konfrontacji przeciwko rumuńskiej drużynie.

Chelsea Londyn zajmuje pierwsze miejsce w grupie z dziewięcioma oczkami na koncie. Wygrali trzy mecze z pięciu. Udało się dwukrotnie pokonać Schalke 04, a i w Bukareszcie rozbili dzisiejszego przeciwnika. Jedyną, grupową słabością okazała się ekipa z Bazylei. Anglicy przegrali oba spotkania z mistrzami Szwajcarii, co było mocno zaskakujące. Przez te porażki Jose Mourinho do ostatniej kolejki musi walczyć o awans do 1/8.

The Blues przed dzisiejszym spotkaniem mają coraz mniej zmartwień względem kadrowym. Do drużyny powraca po ponad miesięcznej przerwie Ashley Cole. Doświadczony defensor powinien zagrać od pierwszych minut. Ponadto Oscar oraz David Luiz również będą do dyspozycji portugalskiego szkoleniowca. Kadra Chelsea będzie zatem bardzo szeroka.

Steaua Bukareszt pełni rolę outsidera w grupie. Nie mają nawet szans na awans do fazy pucharowej Ligi Europy. Rumuni to jednak ambitna drużyna i potrafiła urwać punkty lepszym zespołom. Dwukrotnie remisowali z Bazyleą, a i ostatnio z Schalke. Zespół mistrza Rumunii w ostatnim czasie w dość monotonnej formie - cztery remisy i jedna wygrana. Dzisiaj jednak nie będzie łatwo o choćby punkt.

Pierwszy mecz obu zespołów zakończył się łatwym triumfem Chelsea Londyn 4:0. Dzisiaj ponownie będą faworytami. Ponadto zespół Mourinho nie jest pewny pierwszego miejsca w grupie. Zatem będą walczyć o trzy punkty. Sądzimy, że dzisiaj gospodarze wygrają w dość łatwy sposób.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Chelsea (-1 EH), 1.55 Unibet