LM: Cliftonville vs. Celtic Glasgow


Kolejnym ciekawie zapowiadającym się spotkaniem drugiej rundy eliminacyjnej do Ligi Mistrzów będzie bój na Wyspach. Mistrzowie Irlandii Północnej, Cliftonville zagra z mistrzami Szkocji, Celticiem Glasgow. Goście to zdecydowani faworyci dwumeczu. Cliftonville to jednak zespół bardzo waleczny i u siebie będą niezwykle groźni.

Cliftonville to mistrzowie Irlandii Północnej. Liga ta bardzo mocno odstaje co do pozostałych, solidniejszych lig europejskich - tak samo jak walijska. Niemniej to na pewno zespół, którego nie można lekceważyć, szczególnie gdy gra na własnej murawie. Do aktualnego sezonu podchodzą z niedosytem. Co prawda wywalczyli tytuł mistrzowski, ale nie udało się wygrać pucharu Irlandii Północnej. Zatem na pewno podchodzą niezwykle poważnie do swojego rywala w LM. Powinni dzisiaj zagrać ambitnie.

Celtic Glasgow po tym jak Rangersi zostali zdegradowani, nie mają żadnej konkurencji. Wygrali ligę i to bez poważniejszych przeszkód. Teraz zaczynają rywalizację o fazę grupową Ligi Mistrzów. W poprzednim sezonie poszło im całkowicie dobrze. Wyszli z grupy, wygrywając przy tym z FC Barceloną. W dwumeczu z Juventusem nie poszło im po myśli i pożegnali się z turniejem. Niemniej to na pewno solidny rezultat. Tym razem muszą długo brnąć do fazy grupowej i to na pewno będzie męczące. Muszą jednak przejść pierwszy etap.

Mistrzowie Szkocji stracili kilku kopaczy w aktualnym okienku transferowym. Między innymi odszedł bardzo utalentowany Wanyama za 14.5 miliona do Southamptonu. Do drużyny doszli jednak dużo bardziej przeciętni zawodnicy. Odzwierciedliło się to we wszystkich meczach towarzyskich. Ich liczba to cztery, a wszystkie z nich przegrali. To nie wróży zbyt dobrego wyniku.

Przed nami dość ciekawy dwumecz. Jeśli zespół ze Szkocji nie zdominuje rywala w pierwszym meczu to na pewno będziemy świadkami ciekawego widowiska. Cliftonville to walczaki, mimo, że odstają od przeciwników klasowo to na pewno powalczą. Spodziewamy się przez to sporej liczby bramek. Powyżej 2.5 gola to nasz typ na ten mecz.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 1.48 Unibet