LM: FC Kopanhaga vs. Juventus Turyn


Początek Ligi Mistrzów. Pierwszy dzień zapowiada się niezwykle emocjonująco. Wiele spotkań, które powinny przykuć uwagę widzów. Jednym z nich będzie pojedynek FC Kopenhagi z drużyną Juventusu Turyn. Goście to jeden ze zdecydowanych faworytów do zwycięstwa w obecnej edycji. Dzisiaj zatem powinni zwyciężyć.

FC Kopenhaga jako mistrzowie Danii z poprzedniego sezonu, przystąpią do rywalizacji w LM w roli kopciuszka grupy. Nie mają bowiem łatwych przeciwników - poza dzisiejszym rywalem będą również rywalizować z Realem Madryt oraz Galatasaray. Atutem zespołu ze stolicy Danii powinny być jednak występny na własnej murawie, choć w tym sezonie nie idzie im najlepiej na żadnej z płaszczyzn. Rozgrywki w Danii rozpoczęli bardzo słabo. Tym samym ciężko będzie im i w Lidze Mistrzów.

Juventus Turyn to zespół, który w poprzednim sezonie zdominował Serie A. Przystępują też w roli jednych z głównych faworytów do zwycięstwa w Lidze Mistrzów. Drużyna gości jednak powinna mocno się skoncentrować w pierwszym meczu z Duńczykami. Zlekceważenie rywala bowiem może mieć negatywny wpływ na rezultat w meczu numer jeden. Niemniej w nowym sezonie w Serie A grają fenomenalnie. Jeszcze nie przegrali i to na pewno buduje morale przed dzisiejszym meczem.

Gospodarze poważnie się wzmocnili przed sezonem. Sprowadzili między innymi Teveza, który już został polubiany przez fanów Starej Damy. Ponadto młody Pogba czy Vidal to postacie, które kreują grę w drużynie z Turynu. Motywatorem jest natomiast wiecznie wspaniały Buffon. Są zatem w wielu punktach lepsi kadrowo od swojego dzisiejszego przeciwnika.

Oba zespoły prezentują w obecnym sezonie różne formy. Gospodarze nie mogą się odnaleźć i powoli tracą coraz więcej punktów w lidze. Juve natomiast prezentuje się znakomicie. W drużynie mistrzów Włoch widać świetne zgranie oraz chęć zwycięstwa w każdym ze spotkań. Tym samym sugerujemy, iż to goście zwyciężą w dzisiejszym spotkaniu.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Juve wygra, 1.45 Unibet