LM: Fenerbahce vs. Arsenal Londyn


Inne spotkania w eliminacjach do Ligi Mistrzów również zapowiadają się bardzo ciekawie. Szczególną uwagę warto zwrócić uwagę na bój w Turcji. Fenerbahce zagra z drużyną Arsenalu Londyn. Przyjezdni pierwotnie byli zdecydowanymi faworytami. Niemniej ostatni weekend nieco zmienił tę sytuację. Czy i teraz są w stanie pokonać Turków?

Fenerbahce w poprzednim sezonie spisywało się nieźle. Niemniej to sukces w lidze tureckiej był najistotniejszy. W tym roku sezon rozpoczeli bardzo... dziwnie. Mianowicie na otwarcie sezonu przegrali, wygrany mecz. Wygrywali na wyjeździe z Konyasporem 2:0. Jednak ostatnie 13 minut przyniosło katastrofę dla drużyny ze Stambułu. Stracili trzy gole i ostatecznie ulegli. Tym samym przed dzisiejszym meczem na pewno podupadł mentalnie. Warto nadmienić, że kadra gospodarzy wygląda całkiem dobrze, aczkolwiek są to w większości kopacze już nadto wiekowi. Natomiast ich doświadczenie może być bardzo przydatne.

Arsenal Londyn również nie rozpoczął tego sezonu solidnie. Pierwsza kolejka Premier League zakończyła się zdecydowaną porażką i to na Emirates. Ich pogromcą był zespół Aston Villi, a jeszcze dosłowniej Benteke. Dzisiaj może być odczuwalny i w zespole przyjezdnych ostatni, fatalny mecz. Niemniej nikt nie wyobraża sobie by zespół z Londynu mógł nie awansować do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Rywal co prawda z przeciętnej półki, ale nie mogą podejść do tego pojedynku zbyt lekceważąco.

W ekipie Kanonierów wiele mówi się ostatnio o Arsenie Wengerze. Francuz bowiem wzbudza niezadowolenie wśród kibiców. Wszystko spowodowane jest brakiem transferów. Niemniej to nie jest wina szkoleniowca, a zarządu. Ciężko sprowadzić im kogoś nowego. Na dwumecz z Ferebahce nie powinni mieć jednak kłopotu kadrowego i powinni być lepszą drużyną.

Anglicy to drużyna znacznie lepsza. Dużo bardziej doświadczona w europejskich pucharach. Ponadto kadrowo wyprzedzają o co najmniej poziom swojego rywala. Fenerbahce w ostatni weekend pokazało, że zzespół jest bardzo niepewny, szczególnie w defensywie. Zatem typujemy wygraną gości w meczu numer jeden.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Arsenal wygra, 2.10 Unibet