LM: Galatasaray vs. Chelsea Londyn


Druga, środowa batalia w Lidze Mistrzów zapowiada się niezwykle emocjonująco. W Stambule, miejscowe Galatasaray podejmie bowiem Chelsea LondynAngielska drużyna jest faworytem dwumeczu. Niemniej w Turcji nie gra się łatwo, o czym przekonał się Juventus Turyn. Liczymy zatem na niebagatelne widowisko.

Galatasaray Stambuł (@ 4.05) to druga siła w tureckiej Super Lidze. Udowadniają, że są jedną z najlepszych ekip tego kraju. Zespół Galatasaray jest też niepokonany od 17. spotkań na własnej murawie, co ukazuje siłe tej drużyny. Przekonał się o tym choćby Jubentus Turyn, który pogrzebał w Stambule swoje szanse na awans. Kadra gospodarzy wygląda solidnie. W składzie nie zabraknie też ex-gracza Chelsea, Didiera Drogby.

Chelsea Londyn (@ 2.00) jest obecnie w bardzo wysokiej dyspozycji. Zaowocowało to nawet tym, iż są w tej chwili na pierwszym miejscu Premier League. Ostatnio jednak drużyna Jose Mourinho gra nieco słabiej, szczególnie w napadzie. Ledwo udało się zdobyć trzy punkty przeciwko Evertonowi (gol w 93'). Mimo to są faworytami tego meczu. Aczkolwiek warto zauważyć, że angielskie drużyny nie wypadły dobrze w 1/8 finału - wszystkie przegrały po 0:2. Zatem to właśnie The Blues mają bronić honoru Premier League.

Kadra przyjezdnych będzie bardzo mocna na mecz w Stambule. Niemniej jak stwierdził sam The Special One: Drużyna nie ma napastników. Mimo, iż do dyspozycji są Eto'oTorres, czy Ba to żaden z nich nie grzeszy skutecznością w ostatnich tygodniach. Najlepiej radzi sobie pomocnik, Eden Hazard, na którego dzisiaj będą liczyć kibice, jak i trener The Blues najbardziej.

W Turcji nie gra się łatwo. Zatem Chelsea nie będzie dzisiaj zdecydowanym faworytem do wygrania. The Special One raczej będzie liczył na wywalczenie awansu na Stamford Bridge. Gospodarze zarazem nie mogą zmarnować okazji i będą dzisiaj nachalnie brnąć do celu - zwycięstwa. Tym samym liczymy na to, iż turecki zespół nie przegra tego spotkania.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Galatasaray lub remis @ 1.85 Unibet