LM: Grasshoppers vs. Olympique Lyon


Pierwszy dzień rewanżowych spotkań do eliminacji Ligi Mistrzów. Kilka bardzo ciekawych pojedynków. Jednym z nich bedzie starcie Grasshoppers z zespołem Lyonu. Pierwszy mecz zakończył się skromnym zwycięstwem Francuzów. Kwestia awansu do kolejnej rundy jest zatem całkowicie otwarta.

Grasshoppers to zespół, który zaskoczył nieco w pierwszym spotkaniu eliminacji. Grali co prawda mocno defensywnie, ale nie dali się ponieść i Lyon strzelił tylko jednąbramkę. Dzisiaj zatem gospodarze stoją przed bardzo dużą szansą na awans. W lidze szwajcarskiej rozegrali już trzy mecze. Dwa pierwsze pojedynki poszły im bardzo dobrze. Niemniej ostatnio zremisowali z przeciętnym Lausanne. Było to jednak spowodowane dzisiejszym rewanżem. Grasshoppers szykują się do tego rewanżu bardzo solidnie i liczą na awans.

Olympique Lyon gra dość ospały futbol. Co prawda ostatnio atakowali, ale niemal bezskutecznie. Drużynie brakuje tej werwy. Spotkania przedsezonowe poszły Francuzom nieźle, choć również bez szaleństwa. Remisy z New York Red Bulls czy minimalna wygrana nad Jeonbukiem to żadne zaskakujące rezultaty. Jedynym wynikiem, który może motywować to remis przeciwko Królewskim. Niemniej to już dawno za nimi, a i były to boje towarzyskie. Dzisiaj prawdziwy test. Jeśli wytrzymają to awansują do kolejnej rundy eliminacji.

Kadrowo zespół wygląda bardzo silnie. W pomocy i ataku będą na pewno solidniejszą paczką. Jest niebywale solidny Lacazette. Ponadto nie zabraknie Lisandro Lopeza oraz Fofany. Zespół dzisiaj będzie walczył do samego końca. Ostatnie minuty mogą być najistotniejsze.

Klasowo zespołem silniejszym na pewno są goście. Niemniej nie zachwycają. Grasshoppers już miało kilka spotkań o punkty i pokazali, że poprzedni sezonu w lidze szwajcarskiej nie był przypadkiem. Spodziewamy się bardzo ciekawego i solidnego pojedynku. Oba zespoły strzelą gola to nasz typ na ten pijedynek.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: BTS, 1.80 Unibet