LM: Juventus vs. Kopenhaga


Istotny mecz w Lidze Mistrzów przed nami. Pojedynek Juventusu Turyn z drużyną Kopenhagi będzie niezwykle ważny dla obu drużyn. Goście są wyżej w tabeli o jedno oczko i będą walczyć o nieoczekiwany z ich strony awans. Niemniej to Stara Dama ma opanować sytuację i zwyciężyć w tym pojedynku.

Juventus Turyn miał być jednym z kandydatów do tytułu w obecnym sezonie. Niemniej mistrzowie Włoch zaskoczyli wszystkich swoją fatalną dyspozycją w Lidze Mistrzów. Zajmują ostatnie miejsce i jeszcze nie wygrali w obecnej edycji. Dzisiaj będzie ich pierwsza szansa by tego dokonać - są zdecydowanymi faworytami. W Serie A zaczęło im się układać, przewodzą w tabeli i są ostatnio w wysokiej formie - sześć spotkań bez porażki, z czego pięć wygranych.

Dzisiaj będą chcieli sobie również poukładać w tych prestiżowych rozgrywkach. W drużynie Starej Damy odnalazł się Fernando Llorente. Hiszpan strzela sporo goli, a i sam potwierdził, że jego transfer do Juventusu to był strzał w dziesiątkę. Dzisiaj ponownie będzie mocną bronią gospodarzy. W kadrze pojawi się również Ogbonna, który nie zagrał w ostatni weekend ze względu na zawieszenie. Kadrowo Juve będzie bardzo silne.

Kopenhaga sprawiła w tych rozgrywkach sporo niespodzianek. Mają cztery punkty w tabeli i będą walczyć o awans choćby do Ligi Europy, a tego nie zakładano przed sezonem. Remis z Juventusem, a i ostatnia wygrana z Galatasarayem to bardzo soczyste rezultaty. Dzisiaj już będzie im niezwykle ciężko. Niemniej Duńczycy nie mają nic do stracenia. Goście są w znakomitej formie, morale również na niezwykłym poziomie. Kopenhaga nie powinna dzisiaj poddać się bez walki.

Gospodarze mają nóż na gardle. Niemniej już w tej edycji pokazali, że nie mają łatwo. Dzisiaj najważniejszy mecz ich czeka. W razie wygranej bardzo zbliżą się do awansu. Muszą zapomnieć o blamażu z Danii i wziąć się w garść. Liczymy, że mecz będzie obfitował w bramki i stąd też stawiamy handicap w stronę mistrzów Włoch.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Juve (-1 EH), 1.38 Unibet