LM: Legia Warszawa vs. Molde


Arcyważny mecz w eliminacjach do Ligi Mistrzów przed nami. Legia Warszawa podejmie w rewanżu Molde. Pierwsza konfrontacja zakończyła się wynikiem 1:1. Był to zatem korzystny wynik dla mistrzów Polski. Dzisiaj jednak muszą wyjść odpowiednio skoncentrowani i zagrać należycie by awansować do czwartej rundy.

Legia Warszawa gra w tym sezonie w kratkę. Co prawda wyniki wyglądają bardzo optymistycznie, bo w meczach o "punkty" tylko raz zremisowali, pozostałe wygrali. Było to w pierwszym meczu w Norwegii. Wcześniej wyeliminowali TNS (3:1, 1:0), a w lidze są Goliatem - 5:1 z Widzewem, 3:0 z Pogonią oraz 4:0 z Podbeskidziem. Martwi jednak niepewna forma w europejskich pucharach. Wyniki dobre, ale bardzo wymęczone. Forma z Ekstraklasy niestety nie przekłada się na eliminacje do Ligi Mistrzów. Trener Urban ma przez to sporo dylematów przed dzisiejszym rewanżem - na kogo postawić. Jeśli szkoleniowiec Wojskowych dokona odpowiedniego wyboru to Legia nie powinna mieć kłopotu z dostaniem się do czwartej rundy.

Kłopotem w zespole z Warszaw jest wciąż brak Kucharczyka. Niemniej jeśli Legioniści awansują to już powinien być do dyspozycji trenera w rewanżu. Większym kłopotem jest to, że w dzisiejszym starciu może nie zagra golkiper gospodarzy, Dusan Kuciak. Zawodnik narzeka na ból nadgarstka, aczkolwiek powinien dzisiaj wystąpić. Mogła to też być zwykła gra psychologiczna, jednak jeśli Słowak by nie zagrał, to na pewno obniża nieco morale zespołu.

Molde nie ma udanego sezonu w tym roku. Drużyna być może będzie walczyć o utrzymanie i bardzo ważny mecz za trzy dni przed nimi. Tutaj zatem możemy sobie zadać pytanie - co jest priorytetem? Liga Mistrzów czy utrzymanie. Niemniej Ole Gunnar Solskjaer na pewno nie podda się w LM, w końcu to walka o prestiż. Aktualni mistrzowie Norwegii ostatnio wygrali też z Brann i dzisiaj na pewno poprawi to morale drużyny. Goście nie będą dzisiaj statystami, spodziewamy się, że będą nękać Legię do samego końca.

Konfrontacja zapowiada się niebywale ekscytująco. Legia zagra bardzo silnym składem i na pewno ruszą od początku, by nie popełniać błędów z poprzednich spotkań. Molde musi również szukać szybkiego gola by odrobić straty. Spodziewamy się niezwykle zaciętego spotkania, w którym ostatecznie przewidujemy awans mistrzów Polski. Nie będzie jednak łatwo. Przez to oczekujemy sporej liczby goli i tym samym typujemy powyżej 2.5 gola.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 1.95 Unibet