LM: Legia Warszawa vs. TNS

Rewanżowe spotkania eliminacji do fazy grupowej Ligi Mistrzów rozpoczęły się wczoraj. Dzisiaj jednak mecz na który wszyscy czekają. Legia Warszawa podejmie na własnej murawie The New Saints. Pierwszy mecz zakończył się triumfem 3:1. Legia miała jednak małe kłopoty w tym spotkaniu. Dzisiaj natomiast, powinni zdeklasować rywala.

Legia Warszawa bardzo solidnie weszła w ten sezon. Na turnieju towarzysim Deyna Cup, nie mieli kłopotów z triumfem. Ograli Partizan, jak i młodą kadrę Fluminense. Pierwszy poważny sprawdzian mieli jednak w Walii. Jak wiemy zakończył się on zwycięstwem Wojskowych. Niemniej w pierwszej połowie, Legia miała spory kłopot by zrobić cokolwiek. Szczęście jednak im dopisało i przegrywali zaledwie 0:1, choć gdyby nie słupki, czy też bardzo dobre interwencje Kuciaka mogło być inaczej. Druga połowa to już dominacja ze strony mistrzów Polski i ostatecznie zasłużenie wygrali. W weekend natomiast nie dali szans Widzewowi, z którym łatwo wygrali 5:1. Od początku, do końca gospodarze kontrolowali grę i zdemolowali łódzką drużynę.

W pierwszej kolejce Ekstraklasy nie obyło się jednak bez pecha. Kontuzji nabawił się Michał Kucharczyk. Nie zagra on przez 3-4 tygodnie, co oznacza też, że nie wystąpi w trzeciej rundzie przeciwko Molde. Młody napastnik wpisał się na listę strzelców w meczu z TNS. Był on na pewno dobrą zmianą trenera Urbana. Wykorzystał swoją szansę i dostał kolejną w spotkaniu z Widzewem i ponownie pokazał się ze świetnej strony, strzelając dwa gole. Dzisiejszy brak Kucharczyka jednak nie powinien mieć wpływu na mecz, aczkolwiek z Norwegami na pewno łatwo nie będzie. Trener Wojskowych ma jednak szeroką kadrę i powinien się z tym uporać. Spodziewamy się, iż mecz rozpocznie Dvalishvili.

The New Saints po początkowej, zaskakującej postawie ostatecznie nie wytrzymali presji. Pierwsza połowa była w ich wykonaniu bardzo solidna. Widać jednak różnicę klas i nie podołali zadaniu. Dzisiaj powinni być w tle zespołu z Warszawy od samego początku. Niemniej jeśli walijski zespół wyczuje swoją szansę, to na pewno mocno uderzą. Trener gospodarzy nie powinien jednak dopuścić do tego by Legia zlekceważyła rywala, dostali nauczkę w pierwszej części poprzedniego spotkania.

Reasumując gospodarze są dzisiaj ogromnymi faworytami. Trener Urban na pewno nie dopuści do tego by zespół miał kłopoty z wygraniem tego spotkania i pewnego zwycięstwa. Powinniśmy zobaczyć zatem bardzo silną jedenastkę. Ponadto kibice Legii będą dwunastym zawodnikiem drużyny. Pokazali to w spotkaniu z Widzewem. Liczymy zatem na deklasację ze strony Legii i pewny awans do kolejnej rundy. Warto też, dodać, iż budowanie morale przed kolejnym sprawdzianem będzie również celem Wojskowych. Typujemy zatem powyżej 3.5 bramki.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 3.5 gola, 2.00 Unibet