LM: Manchester City vs. Viktoria Pilzno


Teoretycznie mało istotna konfrontacja w Lidze Mistrzów. A to ze względu na to, że Manchester City po wygranej Bayernu, ma już zapewniony awans. Niemniej Viktoria Pilzno wciąż ma szanse na grę w Lidze Europy. I to właśnie mistrzowie Czech będą się starać sprawić niespodziankę na Etihad Stadium.

Manchester City vice lider tabeli i mają zapewniony awans do kolejnej fazy. Niezwykle ciężko będzie kopaczom The Citizens wywalczyć awans z pierwszej pozycji, szczególnie, że ostatni mecz fazy grupowej rozegrają w Monachium. Zespół gospodarzy w ostatnim spotkaniu zagrali genialnie. Zmiażdżyli Tottenham 6:0 i po fatalnej porażce z Sunderlandem, udowodnili, że to był jednorazowy wypadek.

Między słupkami powinien stanąć Joe Hart. Anglik borykał się z kłopotami z formą i stąd też był zastąpiony. Teraz powraca, by pokazać się ponownie z lepszej strony. Wciąż brakuje w kadrze filara obrony, Vincenta Kompanego. Belg już jednak powraca do treningów i już niebawem powinniśmy go ujrzeć na murawie. To zdecydowanie dobra wiadomość dla fanów The Citizens.

Viktoria Pilzno od samego początku była skazywana na porażkę w fazie grupowej. Tak też się dzieje. Mają zero punktów, ale ostatnio powalczyli z Bayernem Monachium i ulegli zaledwie 0:1. Goście mają szanse na awans do Ligi Europy. Muszą jednak dzisiaj powalczyć o punkty i w ostatniej kolejce pokonać CSKA, co wydaje się być możliwe. Łatwo jednak nie będzie. Mecz w Manchesterze może mocno przekreślić ich szanse.

Pierwszy mecz w Pilźnie, zakończył się gładkim zwycięstwem Manchesteru City, 3:0. Dzisiaj gospodarze ponownie są faworytami i mało prawdopodobnym jest sukces mistrzów Czech. Goście jednak nie poddadzą się bez walki. Pokazali to w meczu z mistrzami Niemiec i dzisiaj będą chcieli to ponownie udowodnić. Powyżej 2.5 gola to nasz typ, ale i liczymy na to, że gości strzelą bramkę.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 1.38 Unibet