LM: Manchester United vs. Real Sociedad


Środa przyniesie nam kolejne emocje związane z Ligą Mistrzów. Jednym z ciekawszych, a zarazem zagadkowych spotkań, będzie mecz na Old Trafford. Manchester United podejmie Real Sociedad. Użyliśmy stwierdzenia zagadkowy, ze względu na niewiadomą formę Czerwonych Diabłów. Choć myśląc o awansie, powinni pokonać, teoretycznie najsłabszy zespół w grupie.

Manchester United ukazuje nam kilka oblicz w obecnym sezonie. Potrafią zagrać beznadziejnie jak z City, przeciętnie jak w ostatniej kolejce, przeciwko Southamptonem, a i rewelacyjnie jak z Bayerem Leverkusen. David Moyes wciąż nie znalazł klucza do sukcesu. W tabeli Premier League zajmują zaledwie ósme miejsce, a i w Lidze Mistrzów mieli ostatnio kłopot zwywiezieniem kompletu z Doniecka.

Mankamentem szkoleniowca Czerwonych Diabłów, jest niepewny występ, dwóch, podstawowych defensorów. Mianowicie Vidic oraz Ferdinand nie są pewni, czy zagrają w dzisiejszym meczu. Na sesji treningowej zabrakło również CleverleyaWelbecka. Jednak brak tych, dwóch ostatnich zawodników, nie powinien być kłopotem. Ponadto, debiut może dzisiaj zaliczyć Adnan Januzaj, który ostatecznie został dodany do gry na mecze Ligi Mistrzów.

Real Sociedad prezentuje znacznie słabszą formę niż w poprzednim sezonie. W La Liga zajmują dopiero 12. miejsce w tabeli. Ostatnio co prawda udało im się wygrać z Valencią na wyjeździe (2:1), niemniej wcześniejsze starcia, nie wyglądały zbyt dobrze. Tym samym kondycja, morale przyjezdnych nie stoją na wysokim poziomie. Cieszyjednak forma Griezmanna, który powinien być najjasniejszą postacią Sociedad.

Oba zespoły nie grały ze sobą w przeszłości. Dzisiaj jednak, zdecydowanymi faworytami są gospodarze. Mimo wielu kłopotów, czy to z formą, czy kadrową, wciąż są silniejszym zespołem. Sociedad zmaga się z większymi problemami, głównie mentalnymi. Ukazał to mecz z Aptekarzami. Tym samym sądzimy, że to właśnie Diabły odniosą dzisiaj sukces.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: United wygraja, 1.44 Unibet