LM: Manchester Utd. vs. Bayer Leverkusen


Pojedynki w rozpoczynającej się Lidze Mistrzów zapowiadają się niebywale. Kolejnym spotkaniem, w którym powinniśmy być świadkami arcyciekawego meczu będzie konfrontacja Manchesteru United z zespołem Bayeru Leverkusen. Mistrzowie Anglii są faworytami, ale Aptekarzy nie można lekceważyć, w innym wypadku może się to zemścić.

Manchester United z ogromnymi nadziejami podchodzi do kolejnej edycji Ligi Mistrzów. Mistrzowie Anglii wylosowali wbrew pozorom łatwą grupę. Niemniej może to wywrzeć większą presję niż dotychczas. Czerwone Diabły wciąż są na nowo tworzone przez Davida Moyesa. Szkot ciągle szuka optymalizacji i często wprowadza zmiany kadrowe. Dzisiaj jednak powinien zagrać najmocniejszym składem jaki ma do dyspozycji.

Gospodarze nie będą mieli dzisiaj do dyspozycji Rafaela da Silvy. Niemniej jego brat spisał się ostatnio całkiem dobrze z Crystal Palace. Ponadto spodziewamy się pierwszego występu w podstawowej jedenastce Marouana Fellainiego. Belg bowiem skutecznie podawał w ostatnim spotkaniu z beniaminkiem. Wayne Rooney natomiast ponownie powinien być bardzo mocnym punktem Diabłów. Widać, że Anglik złapał formę i odpowiednio odbudował morale.

Bayer Leverkusen to druga, solidna ekipa w grupie. Grają bardzo ciekawy futbol i ponownie będą chcieli namieszać w czubie tabeli Bundesligi. Aktualnie zajmują trzecie miejsce i zdobyli aż 12 punktów na pięć spotkań. Są zatem zespołem, który stworzył niesamowity kolektyw. Kiessling to lider drużyny i zapewne dzisiaj będzie chciał namieszać w polu karnym przeciwników. To najgroźniejsza broń Aptekarzy.

Obie drużyny nie grały ze sobą od ponad dekady. Wtedy jednak dominował Manchester United. Dzisiaj ponownie będą faworytami, ale to jeszcze zespół, który nie gra pewnie. Bayer natomiast zagrać powinien bez kompleksów, nie mają nic do stracenia. Liczymy na bardzo wyrównaną walkę. A jako, że goście to niezwykle bramkostrzelna drużyna to liczymy na sporą liczbę bramek.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 1.78 Unibet