LM: Manchester Utd. vs. Olympiakos Pireus


Niezwykle interesująco zapowiada się konfrontacja w 1/8 finału Ligi Mistrzów.O awans do ćwierćfinałów walczyć będzie Manchester United, który podejmie Olympiakos Pireus. Anglicy ponieśli porażkę w Grecji i to oni dzisiaj muszą wspiąć się na wyżyny.

Manchester United (@ 1.53) doznał bolesnej porażki w Pireusie. Gra kompletnie nie wychodziłą mistrzom Anglii. Brak pomysłu w napadzie, jak i fatalne błędy w obronie. Dzisiaj wieczorem, David Moyes musi znaleźć złoty środek. W ostatni weekend Czerwone Diabły zagrały równie beznadziejnie w ligowej konfrontacji przeciwko Liverpoolowi (0:3). Nie wróży to dobrze przed rewanżem z Olympiakosem.

W obecnycm sezonie brakuje lepszej formy wielu zawodników. W ostatnich tygodniach, Robin van Persie zapomniał jak strzela się gole. Holender jest cieniem samego siebie z poprzedniego sezonu. Ponadto obrona jest niezwykle dziurawa i popełnia mnóstwo błędów - w meczu z Liverpoolem podyktowano trzy rzuty karne! Dzisiaj zatem obie formacje muszą być w pełni skoncentrowane, w innym wypadku awans nie będzie możliwy.

Olympiakos Pireus (@ 6.50) to drużyna, która może sprawić ogromną niespodziankę. Ćwierćfinał jest w zasięgu ręki. Niemniej ostatnie kolejki ligowe, już nie wychodzą gościom w tak imponującym stylu. Odnieśli pierwsze porażki - z Panathinaikosem (0:3 u siebie) oraz z PAOKiem (1:2 na wyjeździe). Mimo to, dzisiaj determinacja powinna być na najwyższym poziomie. Nie będzie taryfy ulgowej dla Czerwonych Diabłów.

Ekipy te, spotkały się ze sobą ponad dekadę temu. Wtedy też to Manchester United odnosił pewne zwycięstwa. Obecnie ciężko im będzie awansować. Aczkolwiek jest to zespół niezwykle specyficzny i wciąż walczny. Sądzimy, iż doświadczenie wygra i awansują do kolejnej fazy.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: MU awansuje @ 2.80 Unibet