LM: Olympiacos Pireus vs. PSG


Jeden z pojedynków Grupy C w Lidze Mistrzów powinien przynieść nam sporo walki. Olympiacos Pireus zagra bowiem z Paris St. Germain. Goście są faworyzowani, niemniej gospodarzy nie można lekceważyć. Grają niebywale skutecznie w obecnym sezonie - tym samym powinniśmy być świadkami ciekawej batalii.

Olympiacos Pireus w zeszłym sezonie świetnie zagrał w greckiej Superlidze. Zdominowali rozgrywki, nie mają poważniejszych przeciwników w lidze, ale mimo to spisują się ponadprzeciętnie. W tym sezonie wygrali wszystkie swoje, ligowe spotkania. Ponadto wyniki 4:0 z Xanthi czy 5:0 z Levadiakosem ukazują moc ofensywną w zespole gospodarzy. Goście będą musieli uważać na superstrzelca Greków - Mitroglou. Strzelił bowiem aż dwa hat-tricki z rzedu. Dzisiaj ponownie będzie głodny goli.

Paris St. Germain to natomiast zespół dość chaotyczny. Mając tak ogromny potencjał nie zachwycają. W obecnym sezonie co prawda nie przegrali, ale wyniki czy też zwycięstwa nie przekonują. Ostatnio jednak wygrywając z bardzo defensywnie grającym Bordeaux widać było lepszą grę. To na pewno dobra wróżba przed pierwszym meczem w Lidze Mistrzów.

Duet napastników Cavani-Ibrahimovic rozumie się bardzo dobrze. Widać, że nie rywalizują o to kto zasługuje na miano lepszego, a zaczynają grać pod PSG. Ich rola będzie dzisiaj ogromna, ponieważ nie zagra dwójka istotnych zawodników. Mianowicie Menez oraz Pastore. Szczególnie brak Argentyńczyka może sprawić kłopot trenerowi Blancowi. Warto jednak nadmienić, iż mistrzowie Francji mają szeroką kadrę.

Obie drużyny być może różni klasa, ale Grecy na pewno się nie poddadzą. Mają ogromny potencjał ofensywny, a ich mentalność może być kluczowa w dzisiejszym pojedynku. PSG nie zachwyca i po tym jednym, ostatnim lepszym meczu jeszcze nie można zbudować zdania na ich temat. Liczymy zatem na dość równy bój, który potoczy się zarazem w kierunku małej ilości goli.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Poniżej 2.5 gola, 1.75 Unibet