LM: Olympiakos Pireus vs. Manchester Utd.


Nie lada emocje czekają nas w Lidze Mistrzów. Do rywalizacji podejdą bowiem dwa zespoły, które powinny sprawić, iż mecz będzie niezwykle wyrównany. Gospodarzem będą kopacze Olympiakosu Pireus. Ich rywalami natomiast, Manchester United. Grecy na pewno nie są na straconej pozycji.

Olympiakos Pireus (@ 3.40) nie jest tutaj faworytem do awansu. Niemniej dzięki chimeryczności swoich rywali i niesamowitej dominacji w greckiej lidze mogą pokusić się o niespodziankę. Gospodarze są niesamowici na swoim podwórku. Mają już praktycznie mistrzostwo. Ponadto mimo sprzedaży Mitroglou do Fulham, zachowali strzelecki potencjał. Inni zawodnicy bowiem również pokazują charakter jak choćby Campbell, czy też Olaitan, na których Diabły muszą uważać w szczególności.

Manchester United (@ 2.25) jest obecnie w przebudowie. Nie radzą sobie jak należy i można się spodziewać wszystkiego po Anglikach. Ostatnio jednak pokazali, że stać ich na zwycięstwa. Pokonali słabszy Crystal Palace 2:0 na wyjeździe. Mimo, iż rywal był z dolnej półki, to drużyna Davida Moyesa na pewno poprawiła morale.

Kadra gości wygląda przed dzisiejszym meczem bardzo solidnie. Niemniej zabraknie nowego nabytku, Juana Maty, który grał w Chelsea podczas tych rozgrywek. W jego miejsce powinien pojawić się nieobliczalny Tom Cleverley. Do zespołu powrócił ostatnio Marouane Fellaini. Belg będzie dzisiaj wzmocnieniem dla swojej drużyny, choć być może nie zagra od początku spotkania.

Obie drużyny nie grały ze sobą od ponad dekady. Wtedy zdecydowaną dominacją popisywał się Manchester United. Były to jednak inne czasy dla Czerwonych Diabłów. Obecnie nie są zespołem, który może zdominować rywala. Tym samym sądzimy, iż pojedynek będzie wyrównany i z obu stron ujrzymy gole.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: BTS @ 1.94 Unibet