LM: Olympique Lyon vs. Real Sociedad


Kolejne emocje związane z eliminacjami do Ligi Mistrzów będą spotkania, które odbędą się o godzinie 20:45. Jednym z nich będzie ciekawy francusko-hiszpański bój. Olympique Lyon zagra z Realem Sociedad. Czy nieoczekiwani Hiszpanie mają potencjał by powalczyć we Francji? Czy to jednak Lyon zdominuje rywala?

Olympique Lyon to drużyna, która zajęła trzecie miejsce w poprzednim sezonie w Ligue 1. Tym samym byli zmuszeni walczyć o awans już od trzeciej rundy eliminacyjnej. Niemniej nie mieli poważniejszych kłopotów z ograniem Grasshoppersu. Gospodarze również rozpoczęli znakomicie rozgrywki ligowe. W pierwszej kolejce rozprawili się łatwo z Niceą 4:0, a w drugiej kolejce po niefortunnej bramce dla Sochaux wygrali "zaledwie" 3:1. W obu przypadkach kontrolowali mecz.

Brązowi medaliści z Ligue 1, mają bardzo solidną kadrę. W drużynie wciąż jest Grenier, który dzisiaj na pewno pojawi się w pierwszej kadrze. Ponadto świetnie spisuje się Lacazette, który już kilkakrotnie wpisał się na listę strzelców w tym sezonie. Ta dwójka będzie dzisiaj świadczyć o sile Francuzów. Lyon do dzisiejszego meczu podejdzie bardzo skoncentrowany i w niemal pełnej kadrze, aczkolwiek z najważniejszymi kopaczami w gotowości.

Real Sociedad to nieoczekiwany zespół w eliminacjach Ligi Mistrzów. Zajęli czwarte miejsce w poprzednim sezonie La Ligi. Tym samym zbliżyli się bardzo do upragnionej fazy grupowej i ogromnych pieniędzy. Goście jednak dopiero co rozpoczęli sezon i to na pewno nie będzie ich atutem. Zespół z San Sebastian wygrał jednak w pierwszej kolejce przeciwko Getafe. Niemniej mocno osłabili się przed sezonem. Do kadry jednak dołączył świeży nabytek, Granero. Dzisiaj powinien pojawić się w kadrze.

Przed nami bardzo ciekawy mecz. Lyon jednak doświadczeniem i kadrą wygląda solidniej. Ponadto sezon rozpoczęli znacznie wcześniej. W pierwszej rundzie grali nieźle, ale widać, że dopiero teraz się rozegrali. Tym samym są faworytami. Naszym zdaniem Lyon powinien sobie zbudować przewagę przed rewanżem i dzisiaj wygrają.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Lyon (DNB), 1.43 Unibet