LM: Pozostałe, środowe konfrontacje


Nie tylko Legia Warszawa gra dzisiaj swój mecz o awans do kolejnej fazy eliminacji Ligi Mistrzów. Ponadto przed nami trzy mecze. W każdym z nich nie wszystko jest jasne, gdyż padły dwa remisy, a kolejny mecz powinien być nadzwyczaj ciekawy ze względu na wynik w pierwszej konfrontacji.

Ludogorets vs. Slovan Bratysława powyżej 1.5 gola, 1.34 Unibet

Pierwszy pojedynek zakończył się wynikiem 2:1 dla Slovanu. Był to bardzo zacięty mecz i przez znaczną część spotkania to Bułgarzy wygrywali 1:0. Na ostatnie 10 minut, Slovan dostał czerwoną kartkę i już sprawa wydawała się jasna. Niemniej ówcześni gospodarze nie poddali się. Za sprawą dwóch bramek Halenara w ostatnich minutach to Slovan ma większe szanse na awans. Było to bardzo emocjonujące starcie. Dzisiaj na pewno nie zobaczymy zawieszonego Grendela, niemnie paradoksalnie to właśnie bez tego kopacza Slovan wygrał. Ludogorets nie zaczął dobrze sezonu. Przegrali Superpuchar Bułgarii z dużo słabszym Beroe. W lidze również nie powiodło się w pierwszej kolejce. Dzisiaj na pewno postawią wszystko na jedną kartę, ale i goście nie powinni być dłużni. Spodziewamy się zatem kilku goli w tym meczu.

Maribor vs. Birkikara 1, 1.17 Unibet

Drugą konfrontacją będzie mecz Mariboru z mistrzami Malty. Pierwszy mecz dość nieoczekiwanie zakończył się bezbramkowym remisem. Jednak dzisiejsi gospodarze to zespół o co najmniej klasę lepszy. Kilkakrotnie grali w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Mają większe doświadczenie i solidniejszych zawodników. Goście to natomiast zespół z małego kraju, ponadto opierający się w znacznej większości krajowymi zawodnikami. Naszym zdaniem Maribor powinien dzisiaj udowodnić, iż poprzedni mecz był wypadkiem przy pracy.

Partizan vs. Shirak Poniżej 3.5 gola, 1.55 Unibet

Ostatnim meczem, który będziemy oglądać, będzie bój w Belgradzie. Pierwszy mecz zakończył się remisem 1:1. Armeński zespół pokazał, że coś się zaczyna dziać w krajowej piłce. Są niezwykle waleczni i przez znaczną część spotkania wygrywali. W samej końcówce stracili niezwykle ważnego gola i dzisiaj muszą ponownie powalczyć o awans. Spodziewamy się bardzo leniwego spotkania, w którym to oba zespoły będą uważać by nie stracić gola. Stąd też typujemy poniżej 3.5 bramki.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!