LM: PSG vs. Chelsea Londyn


Kolejny dzień z ćwierćfinałami w Lidze Mistrzów. Zdecydowanie najciekawszą parę tworzą Paris St. Germain oraz Chelsea Londyn. I to dzisiaj w Paryżu będziemy świadkami arcyciekawego boju. PSG nie jest faworytem dwumeczu. Niemniej The Blues ukazują często swoje słabość. Stąd mecz zapowiada się emocjonująco.

Paris St. Germain (@ 2.05) to dominatorzy we francuskiej Ligue 1. Nie chcą jednak być tylko kojarzeni z podwórkiem francuskim, ale też chce być postrzegany jako zespół, którego pozostałe ekipy powinny się bać. Gospodarze powoli stają się taką ekipą. Jednak pierwszy test podopiecznych Laurenta Blanca dopiero przed nimi. W poprzedniej rundzie nie dali żadnych szans drużynie z Leverkusen i gładko ich wyeliminowali. Tym razem rywal będzie znacznie silniejszy.

Kadrowo Paryżanie stoją bardzo solidnie. W napadzie bryluje doskonały Zlatan Ibrahimović. Szwed wciąż przeżwya swoją drugą młodość i to on będzie największym zagrożeniem dla Chelsea. Ponadto w kadrze meczowej powinniśmy zobaczyć również solidnego Edinsona Cavaniego. Siła ataku wygląda zatem bardzo imponująco. Defensywa z Thiago także jest niczego sobie. Gospodarze będą zatem godnym rywalem.

Chelsea Londyn (@ 3.80) to zespół chimeryczny. Potrafią zdemolować groźnego rywala jakim jest ekipa Arsenalu (6:0), by w następnym tygodniu ulec przeciwko ekipie broniącej się przed spadkiem, Crystal Palace. Jose Mourinho wraz ze swoimi podopiecznymi ma zatem nie lada orzech do zgryzienia przed konfrontacją na Parc des PrincesThe Blues jednak stać na odpowiednią determinację. Hazard wraz z partnerami będą chcieli to udowodnić.

Szykuje się nie lada widowisko w stolicy Francji. Gospodarze mimo, iż nie są faworytami dwumeczu, to dzisiaj na pewno będą niezwykle groźnym rywalem dla Chelsea. Liczymy na gole z obu stron w tym pojedynku.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: BTS @ 1.90 Unibet