LM: PSV vs. AC Milan


Eliminacje do Ligi Mistrzów to także hitowe pojedynki. I dzisiaj jeden taki przed nami. PSV Eindhoven zagra na własnej murawie z AC Milanem. Oba zespoły mają mniej, więcej równe szanse na awans do kolejnej fazy. Zatem będzie to niezwykle ciekawy dwumecz. Wiele jednak będzie znaczył mecz numer jeden.

PSV Eindhoven to vice mistrzowie Eredivisie z poprzedniego sezonu. Niestety dla nich Ajax zdominował rozgrywki i to właśnie zespół ze stolicy Holandii ma spokojny występ w fazie grupowej LM. Gospodarze jednak bardzo dobrze rozpoczęli ten sezon. Pierwszym starciem był dwumecz z Zulte. PSV wyeliminowało Belgów wygrywając łącznie 5:0. W lidze natomiast również pokazują kto jest w genialnej formie. Ograli bowiem 3:2 ADO, 5:0 NEC oraz 3:0 Go Ahead. Są zatem niezwykle skuteczną drużyną.

Gospodarze mimo długiej listy odejść, wciąż ma znakomitą drużynę. W napadzie brylować ma Węgier Matavz. W pomocy brylować powinien świetnie znający holenderskie realia, Park Ji-Sung, który trafił tutaj z Anglii. Ponadto liderem drużyny będzie Wijnlandum, który znakomicie wkomponował się w zespół Cocu.

AC Milan to drużyna, która do konca poprzedniego sezonu nie była pewna gry w el. do LM. Zajęli bowiem trzecie miejsce, a Fiorentina do samego końca deptała im po piętach. To zmartwienie już na szczęście poszło w zapomnienie. Pierwszy dwumecz sezonu i już niebywale ważny. To na pewno będzie nerwowy mecz dla gości. PSV ma już za sobą kilka spotkań nowego sezonu. Milan to jednak świetna kadra. Mario BalotelliEl Sharaawym będą brylować w napadzie i na nich gospodarze muszą uważać najbardziej.

Oba zespoły nie grały przeciwko sobie od lat. Niemniej lata temu (2005) rozegrali ze sobą aż cztery mecze. W Eindhoven gospodarze zawsze trafiali. Milan raz odpowiedział. Dzisiaj powinniśmy być świadkami niezwykle otwartego meczu. Oba zespoły są bardzo ofensywne. Obie strzelą to nasz typ.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: BTS, 1.72 Unibet