LM: Real Madryt vs. Borussia Dortmund


Wielki rewanż za zeszłoroczny dwumecz w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Otóż dojdzie do konfrontacji pomiędzy Realem Madryt, a drużyną Borussii DortmundW poprzednim sezonie górą była drużyna vice mistrzów Niemiec. Obecnie wydaje się, że to Królewscy zdominują tę rywalizację.

Real Madryt (@ 1.34) w ostatnim czasie dostał zimny prysznic. Po wielu kolejkach dogonili czołówkę i wyszli na prowadzenie. Niestety El Clasico mocno zachwiało dyspozycją Króelwskich. Przegrali z Barceloną na Santiago Bernabeu 3:4. Następnie też przegrali ligowy mecz z Sevillą 1:2 i spadli na trzecią pozycję. Co prawda swój ostatni mecz wygrali i to gładko przeciwko Rayo Vallecano, ale Carlo Ancelotti ma nie lada zmartwienie przed dzisiejszym meczem.

Przed konfrontacją z vice mistrzami Niemiec, Królewscy mają też kłopoty kadrowe. Mianowicie w dzisiejszym spotkaniu zagrają bez takich zawodników jak Jese RodriguezArbeloa, czy KherdiraMarcelo. Najgorsza wieść, przyszła jednak w dniu meczu. Ostatecznie z kadry na spotkanie z Borussią wypadł Angel Di Maria. Argentyńczyk spisuje się w tym sezonie znakomicie i jego brak może być bardzo bolesny.

Borussia Dortmund (@ 8.00) jest tłem z zeszłego sezonu. Grają bardzo słabo w lidze i jedynie równie słaby poziom pozostałych ekip może dać im ponownie vice mistrzostwo Niemiec. W Lidze Mistrzów szło im nieźle, ale w ostatnim meczu przeciwko Zenitowi zagrali bardzo słabo. Ponadto żółtą kartkę ujrzał Robert Lewandowski, którego dzisiaj nie zobaczymy na murawie. Nie jest on jedynym brakiem. W kadrze zabraknie również: Suboticia, SchmelzeraBenderaGundogana, czy Kuby Błaszczykowskiego. Zatem nie będzie to łatwy mecz dla gości.

W zeszłej edycji to Borussia okazała się lepsza. Wszystko za sprawą fenomenu polskiego snajpera. Obecnie jednak kadrowo goście znacznie gorzej wyglądają od swoich rywali. Ponadto Real jest spragniony zemsty. Spodziewamy się zatem łatwej wygranej gospodarzy.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Real (-1 EH) @ 1.94 Unibet