LM: Rewanże!


Przed nami pierwsze, rewanżowe mecze w ramach Ligi Mistrzów. Odbędą się one w dniach 11-12.03. Batalie te są faworyzowane przez gospodarzy. Niemniej podczas najważniejszych, europejskich rozgrywek padało wiele niespodzianek.

We wtorek dojdzie do batalii Atletico Madryt vs. AC Milan oraz Bayern Monachium vs. Arsenal Londyn. W obu wypadkach wygrali obecni gospodarze. Atletico 1:0, natomiast Bayern 2:0. W Bawarii już jednak Arsenal raz wygrał - w poprzednim sezonie. Zespół Wengera nie może być zatem skazany na porażkę. Drugi mecz to zaledwie bramka różnicy. Rossoneri nie poddadzą się bez walki.

Środa natomiast wygląda na to, że to faworyci będą wygrywali. PSG zagra z Bayerem Leverkusen, a FC Barcelona z Manchesterem City. Zespół z Paryża wygrał w Niemczech aż 4:0. Tutaj sytuacja wydaje się być rozstrzygnięta. Katalończycy natomiast wygrali z The Citizens 2:0. Zespół Pellegriniego stać na sprawienie niespodzianki. Niemniej na Camp Nou gra się niezwykle ciężko. Mimo to, Anglicy powinni zapewnić widowiskowy mecz.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!