LM: Schalke vs. Real Madryt


Teoretycznie jednostronnie zapowiada się dwumecz Ligi Mistrzów. Do rywalizacji podejdzie bowiem ekipa Schalke 04 oraz Realu Madryt. Hiszpanie od dłuższego czasu prezentują rewelacyjną dyspozycję. Niemniej drużyna niemiecka na pewno nie podda się bez walki, gdyż w Bundeslidze również idzie im bardzo dobrze.

Schalke 04 (@ 7.00) jest jedną z ekip bijących się o vice mistrzostwo w Bundeslidze. Obecnie zajmują czwartą lokatę i tracą zaledwie dwa punkty do Aptekarzy. Forma dzisiejszych gospodarzy jest imponująca. Wygrali bowiem cztery z ostatnich pięciu spotkań. W piątek odnotowali remis z Mainz. Kadra zespołu wygląda solidnie, a dyspozycja takich zawodników jak Farfan, czy też Boateng jest imponująca. Ponadto do zespołu po kontuzji powrócił nieobliczalny Draxler.

Real Madryt (@ 1.46) gonił przez znaczną część czołówkę w La Lidze. Ostatecznie się to udało, a i nawet są liderami, co na pewno mocno buduje morale zespołu. W ostatnich tygodniach odnotowali same triumfy. W ostatnich trzech meczach zanotowali również czyste konta. Dzisiaj zatem, podopieczni Carlo Ancelottiego będą niewiarygodnie groźni.

Kadrowo Królewscy wyglądają niezwykle imponująco. W drużynie odnalazł się Gareth Bale, który ukazuje swój talent i zdobywa sporo trafień jak i asyst. Brakuje jednak ostatnio Cristiano Ronaldo, który ostatnio nie grał. Tym razem jednak zobaczymy fenomenalnego Portugalczyka na murawie. Dzisiaj zapewne będzie chciał pokazać się ze swojej najlepszej strony (gol Ronaldo @ 1.58).

Zdecydowanym faworytem meczu jest Real Madryt. Jeśli skuteczność wciąż będzie im sprzyjać, a i w defensywie zagrają jak w ostatnich tygodniach, to nie powinni mieć kłopotu z odnotowaniem cennego zwycięstwa. Typujemy zatem handicap w stronę drużyny z Hiszpanii.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Real Madryt (-1 EH) @ 2.16 Unibet