LM: TNS vs. Legia Warszawa


Polska drużyna walczy o awans do grupowej fazy Ligi Mistrzów. Pierwszym przeciwnikiem Legii Warszawa będzie ekipa mistrza Walii, The New Saints. Mecz numer jeden odbędzie się na Wyspach Brytyjskich. Druga runda nie powinna sprawić kłopotu mistrzom Polski. Nie mogą jednak podejść lekceważąco do rywala.

The New Saints to mistrzowie Walii z poprzedniego sezonu. Zdobyli tytuł bardzo pewnie mając 76 punktów na koncie. Dla przykładu, drugi Airbus zakończył rozgrywki mając aż 22 punkty mniej. Zdominowali zatem rozgrywki w lidze walijskiej. Warto też dodać, że sezon zakończyli już pod koniec kwietnia. Zatem długo nie mieli styczności i to może być dość kłopotliwe przed dzisiejszym spotkaniem. Kadra opiera się w znacznej mierze w Walijczykach oraz Anglikach. Niemniej nie są to zawodnicy, którzy mogą być lepsi od kopaczy Legii Warszawa. Niemniej na własnej murawie na pewno będą chcieli się popisać ambicją i zagrają na pełnych obrotach.

Zespół z Warszawy po długiej walce w poprzednim sezonie z Lechem wywalczył upragniony tytuł. Wojskowi byli bardzo pewną drużyną i zdecydowanie zasłużyli na ten tytuł. Kibice mają też nadzieję na awans do fazy grupowej. Niemniej ciężkie zadanie przed nimi. Trener Urban jednak solidnie przygotowuje zespół do LM jak i nowego sezonu Ekstraklasy. Zespół wygrał Deyna Cup w bardzo przyzwoity sposób. Są wciąż w bardzo dobrej dyspozycji, widać też moc zgrania. 

Legioniści mocno działają też na rynku transferowym. Dotychczas kupili/wypożyczyli około pięciu zawodników. Są to byli kopacze między innymi AELu Limassol (Dossa Junior) czy też Motherwell (Ojamaa). Widać, że trener Urban pragnie budować coraz to lepszy zespół. Bardzo udane transakcje przynoszą korzyści finansowe, jak i wzmacniają zespół. Powinni być zatem dzisiaj bardzo mocni. 

Polski zespół nie powinien mieć kłopotu z przebrnięciem drugiej rundy eliminacji LM. TNS to znacznie słabszy zespół. Mimo, iż Walijczycy zagrają u siebie to będą mieli ogromny kłopot ze zwycięstwem w dzisiejszym pojedynku. Solidność i znacznie mocniejsza kadra to atuty mistrzów Polsi. Sądzimy, iż Polacy wygrają w pierwszym pojedynku i już w Walii zapewnią sobie spokojny awans dalej.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Legia wygra, 1.33 Unibet