LM: Zulte vs. PSV Eindhoven


W eliminacjach do Ligi Mistrzów dzisiaj kolejne rozstrzygnięcia przed nami. Jednym z ciekawszych, choć być może jednostronnych spotkań może być bój w Belgii. Vice mistrzowie Jupiler Pro League, Zulte-Waregem będzie walczyć z PSV Eindhoven o awans. Pierwszy mecz zakończył się jednak triumfem Holendrów (2:0). Essevee będzie zatem ciężko o awans.

Zulte-Waregem to ogromna niespodzianka w eliminacjach. Zajęli dość nieoczekiwanie drugie miejsce w poprzednim sezonie Jupiler Pro League i dzięki temu występują właśnie w el. do LM. Niemniej nie pokazali nic ciekawego w meczu numer jeden. Zespół praktycznie nie istniał i mieli sporo szczęścia, iż przegrali tylko 0:2. W lidze idzie im bardzo dobrze, aczkolwiek zespoły z którymi grali nie prezentują zbyt wysokiego poziomu. Dzisiaj zmierzą się ze znacznie lepszą ekipą.

Mankamentem w zespole Essevee jest też to, że zespół jest skłócony. Jeden z zawodników, chciał nosić kapitańską opaskę, ale odmówiono tego. Przez to, drużyna nieco się podzieliła. Niemniej, Hazard jest jeszcze młody i wiele przed nim. Aktualnie jest bardzo potrzebny Zulte i dzisiaj na pewno będzie chciał się pokazać. Nie będzie to jednak łatwe zadanie. Ponadto zespół w tym sezonie ma lekki problem w ofensywie. Leye nie gra jak należy i to jest kolejny problem Zulte.

PSV Eindhoven to zespół z klasą. Są znacznie solidniejszą drużyną niż ich przeciwnicy. Pokazali to w poprzednim meczu. Gdyby nie słupki czy poprzeczki mogło być znacznie wyżej. Dzisiaj również nie zlekceważą przeciwników. Nie pozwoli na to ich trener, Cocu. W Eredivisie także grają bardzo dobry futbol. Kadra jest niezwykle solidna i na pewno dużo lepsza niż u przeciwników. 

Goście są dzisiaj ponownie faworytami. Na pewno będą chcieli się wykazać skutecznością i dodać punkty do rankingu. Nie oczekujemy lekceważenia i jeśli Zulte nie zagra swojego meczu życia powinniśmy być świadkami jednego scenariusza - wygranej PSV. Stąd też tak typujemy.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: PSV wygra, 1.65 Unibet