Pary 1/4 finału Ligi Mistrzów!


Losowanie par 1/4 finału Ligi Mistrzów za nami. Dojdzie do bardzo ciekawych pojedynków, ale i również będą spotkania, które zapowiadają się jednostronnie. Poniżej prezentujemy pary, które będą rywalizować o półfinały:

FC Barcelona vs. Atletico Madryt - tutaj rywalizacja zapowiada się bardzo ciekawie. Co prawda Katalończycy są faworytami tego dwumeczu, ale Atletico potrafi się postawić najlepszym drużynom. Nie bez przyczyny są na drugim miejscu w La Lidze. Zatem Diego Costa z drużyną nie są wcale na straconej pozycji.

Manchester United vs. Bayern Monachium - w tej parze zdecydowanym faworytem jest zespół z Bawarii. Obrońcy tytułu są ponownie kandydatami do triumfu w całej batalii o LM. Mimo to, Czerwonym Diabłom pozostała walka właśnie na tej płaszczyźnie. Sądzimy, że nie można lekceważyć Manchesteru, choć kwestia awansu zależeć będzie od ich postawy na Old Trafford.

Real Madryt vs. Borussia Dortmund - rewanż za zeszłoroczną konfrontację. Real Madryt gra fenomenalny futbol w obecnej chwili. Borussia gra natomiast bardzo słabo i tutaj kwestia awansu wydaje się być pewna - Królewscy. Warto też nadmienić, iż w pierwszym meczu zabraknie Roberta Lewandowskiego, który pauzuje za kartki.

Paris St. Germain vs. Chelsea - Zdecydowanie najciekawsza para. PSG ze Zlatanem ma spore szanse na wyeliminowanie drużyny The Special One. Wiele jednak zależy od postawy Paryżan na Parc des Princes. Na Stamford Bridge to Chelsea dominuje.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!