Pary 1/8 finału Ligi Mistrzów


Poznaliśmy już pary 1/8 finału Ligi Mistrzów. Przed nami dwa spotkania gigantów. Ponadto wiele ciekawych par. Są również dość jednostronnie zapowiadające się pojedynki. Pary 1/8 wyglądają następująco:

Manchester City vs. FC Barcelona - hit numer jeden. Czy The Citizens są w stanie pokonać Dumę Katalonii? Po ostatnim zwycięstwie nad Bayernem na pewno nie będą skazani na porażkę.

Olympiacos vs. Manchester United - bardzo ciekawa para. Czerwone Diabły nie grają najlepszej piłki. Grecy na pewno spróbują to wykorzystać. Być może jednak, Anglicy wrócą do swojej optymalnej formy.

AC Milan vs. Atletico Madryt - interesująco zapowiada się ten dwumecz. Oba kluby mają potencjał. Chwilowo to Hiszpanie są lepsi. Nie można jednak skreślać Rossonerich.

Bayer vs. PSG - Paryżanie trafili teoretcznie łatwo. Aptekarze grają dobrze, ale tylko na podwórku ligowym. W LM awansowali rzutem na taśmę.

Galatasaray vs. Chelsea Londyn - powrót Didiera Drogby na Stamford Bridge. Turcy udowodnili, że nie można ich lekceważyć. Szczególnie na ich terenie. Dwumecz powinien być emocjonujący.

Schalke 04 vs. Real Madryt - konfrontacja, która zdecydowanie zapowiada się na jednostronną. Real jest w niebywałej formie, a i nowe nabytki już oswoiły się z klimatem w drużynie.

Zenit vs. Borussia Dortmund - vice mistrzowie Niemiec trafili całkiem dobrze. Grają jednak bardzo chimerycznie, co może być zgubne, szczególnie w Sankt Petersburgu.

Arsenal vs. Bayern Monachium - druga para gigantów. Arsenal w zeszłym sezonie potrafił wygrać z Bayernem. Czy powtórzą to w 1/8 finału?

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!