Powraca Liga Mistrzów!


Faza pucharowa Ligi Mistrzów budzi jeszcze więcej emocji niż grupowa, bo tu nie ma mowy o potknięciach, remisach czy przypadkowo straconych bramkach. Właściwie każde wydarzenie na boisku może decydować o awansie, nie można liczyć na to, że w kolejnym meczu może coś uda się odrobić.

We wtorek zostaną rozegrane dwa mecze. Na Etihad Stadium Manchester City zagra z FC Barceloną, to jedna z ciekawszych par, bez dwóch zdań. Minimalnym faworytem są gospodarze (@2.55), którzy na własnym obiekcie nie pozwalają rywalom na odnoszenie zwycięstw. Dodatkowo ostatnio triumfowali w Pucharze Anglii nad Chelsea Londyn, to może być dodatkowy pokład sił przed starciem z Blaugraną. Duma Katalonii (@2.65) to ekipa, o której dużo mówić nie trzeba, każdy zna umiejętności tej drużyny i zawsze trzeba się z nią liczyć. Jednakże remis w tym spotkaniu również nie będzie wielką niespodzianką (@3.30).

W drugim wtorkowym meczu Bayer Leverkusen ugości na BayArena - Paris Saint Germain. Gospodarze w lidze po przerwie radzą sobie przeciętnie, polegli także z drużyną z II ligi w Pucharze Niemiec. Bayer nie jest faworytem tego spotkania (@3.00). Za to PSG w lidze francuskiej radzi sobie naprawdę dobrze, choć im także przydarzają się wpadki. To właśnie ta drużyna, przynajmniej na papierze, wygląda dużo lepiej (@2.40).

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!