Pozostałe konfrontacje Ligi Europejskiej!


     Ostatnia kolejka przed nami i wciąż nie mamy rozstrzygnięć w wielu grupach. Ciekawie zapowiada się rywalizacja w grupach G i J. Czy kolejne zespoły z Anglii pożegnają się z europejskimi pucharami?

Genk vs. Basel X, 2.45 Unibet

To spotkanie wygląda ewidentnie na remisowe. Genk będzie chciał zachować pierwsze miejsce w tabeli, natomiast Bazylea potrzebuje awansu. Za plecami Szwajcarów czai się Videoton, który dość niespodziewanie włączył się do walki o awans. Gospodarze dzisiaj nieco odpuszczają swój pojedynek, ponieważ nie wystąpi kilku ważnych kadrowiczów. Nadson (17/0 obrona)Buffel (18/2 pomoc) czy też Simayes (3/0 pomoc). To spore braki, głównie tych dwóch pierwszych oczywiście. Basel dzisiaj będzie miało do dyspozycji wszystkich najważniejszych kopaczy. Powinno to być nudne spotkanie, lecz dla typerów warte uwagi.

Tottenham Hotspur vs. Panathinaikos Ateny 1, 1.27 Unibet

Gospodarze nie mogą sobie pozowlić na odpadnięcie z turnieju. Mimo, iż to są mniej prestiżowe zawody to jednak Kogutom zależy na ostatecznym triumfie. Kadra jest bardzo silna z DefoeBalem na czele. Ostatnia forma również świetna - wygrali z Liverpoolem, West Hamem i Fulham w bardzo gładki sposób. Grecy również błyszczą ostatnio, widać, że wraca ich pierwotna dyspozycja. Kadrowo jednak wyglądają o klasę niżej niż ich dzisiejszy rywal. Anglicy po prostu nie mogą sobie pozwolić na wpadkę jak w pierwszym meczu (1:1). Jako ciekawostkę warto dodać, iż dzisiejszy mecz będą sędziować Polacy.

Warto też zwróćić uwagę na kilka ciekawych, pozostałych pojedynków. Bayer Leverkusen powinien sobie spokojnie poradzić z osłabionym Rosenborgiem. Można też szukać niespodzianki w Lyonie. Gospodarze bowiem będą grali dzisiaj w kompletnie rezerwowym składzie. Być może zawodnicy z Izraela to wykorzystają.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!