Pozostałe mecze Ligi Mistrzów!


      Dzisiaj ponownie sporo emocji w Lidze Mistrzów. Ciągle nie wiemy kto awansuje z kilku grup. Ciekawie zapowiada się rywalizacja w grupach H i G. BenficaCelticCluj oraz Galatasaray wciąż nie wiedzą czy awansują:

Manchester United vs. Cluj 1, 1.60 Unibet

Mecz ten będzie bardzo ważny dla gości. Będzie im jednak niesamowicie ciężko pokonać Diabły. Manchester mimo, że zagra rezerwowym składem to wciąż będzie silny. Na pewno ujrzymy Welbecka, który musi się wziąć w garść. Poza nim młody, genialny Powell powinien zagrać, a także Buttner, który świetnie się wprowadził w zespół. Będzie sporo zmian w defensywie gospodarzy, bowiem nie zagra też Evans, ale młodzi także spisują się nieźle. Nie wygląda na to by goście mięli nawiązać walkę. Gospodarze ich zdominują. Ostatni mecz w LM, będzie dla kibiców i zagrają dla nich, nie dla Cluj.

Barcelona vs. Benfica Powyżej 2.5 gola, 1.48 Unibet

Tutaj podobna sytuacja co w Manchesterze. Benfa potrzebuje wygrać, ale będzie im bardzo ciężko i przez to Celtic może być bliżej awansu. Barca mimo braku większości podstawowych kopaczy i tak będzie silna. W dzisiejszym meczu nie zagrają u gospodarzy: AlbaAlvesXaviFabregas, MascheranoIniestaPedro oraz Alexis Sanchez. Jak widać mnóstwo podstawowych kopaczy. Młodzi dostaną szansę i będą chcięli się pokazać. Na pewno powinni postrzelać, ale i Benfa powinna wykorzystać mniejszy potencjał gospodarzy w defensywie. Kurs na powyżej 2.5 gola wygląda zatem bardzo dobrze.

Poza tymi pojedynkami na pewno warto zwrócić uwagę na ogromne pewniaki jak Chelsea Londyn, kurs jest bardzo niski, ale jednak bardzo pewny. Poza tym Celtic rónież musi wygrać i będzie to dla nich bardzo ważny mecz, a kurs bardzo atrakcyjny. Polecam te zakłady.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

W razie remisu 0:0 otrzymasz zwrot stawki za każdy zakład postawiony na Ligę Mistrzów!