Puchar Belgii: Anderlecht vs. Borinage!


      Ciekawie zapowiada się rywalizacja w pucharze Belgii. Anderlecht Bruksela podejmie lidera drugiej ligi, Boussou Dour Borinage. Mecz niekoniecznie będzie jednostronny. Goście zagrają najsilniejszym składem, jednak u gospodarzy będzie można się spodziewać rotacji w kadrze. 

     Anderlecht Bruksela, na stadionie Constanta Vanden Stocka jeszcze nie przegrał. Jedyny rezultat, który przyniósł utratę punktów był remis z Genkiem – nie była to jednak niespodzianka, oba zespoły są solidne. Fiołki grają bardzo dobrze, a widać to było w meczu z Milanem, gdzie zawodnicy byli cały czas skupieni i ostatecznie wywieźli z San Siro 1 cenny punkt. W ostatnim meczu, który był bardzo wyrównany zakończył się wynikiem 3:2, a przeciwnikiem było Zulte-Waregem. Bramki dla Andelrechtu zdobywali: Iakovenko, De Sutter oraz Mbokani. W dzisiejszym meczu najprawdopodobniej ten ostatni będzie na ławce rezerwowych. W wyjściowej jedenastce natomiast powinniśmy ujrzeć De Suttera z Iakovenko – obaj są w bardzo dobrej formie. Canesin (pomocnik) również powinien się pojawić w kadrze meczowej. Widziałem go raz w akcji i zaprezentował się bardzo dobrze.

     Boussou Dour Borinage to zespół, który jest liderem Tweedee Klassee. Jest to jednak zespół przeciętny i mieli sporo szczęścia. W ostatni weekend zagrali mecz z Tubize, który jest bardzo słabym rywalem i lider niespodziewanie przegrał na własnym boisku 0:1. Kadra jest głównie zbudowana z młodych zawodników, którzy grają ambitnie by się pokazać. Nie jest to jednak dobre na dłuższą metę, ponieważ przeforsowują się i przez to kondycja w kolejnych meczach jest coraz to niższa. Dzisiaj będzie podobnie. Anderlecht ma o wiele bardziej rozbudowane treningi, kondycyjnie są co najmniej o klasę lepiej przygotowani niż dzisiejsi goście. Odstają poziomem i to powinno zaważyć.

      Mecz ten będzie jednak bardziej jednostronny. Co jak co, ale gospodarze mają dużo silniejszą kadrę, nawet jeśli zagra rezerwa. Mecz będzie obfitował w bramki. Kurs co prawda na powyżej 2.5 gola jest niski, ale na pewno warty zagrania na jakimś kuponie – debel lub tripel. Bardzo mocno polecam!

Zarejestruj się w Unibet i zobacz jak zdobyć bonus 400pln!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 1.25 Unibet