Puchar Portugalii: Freamunde vs. Benfica


     Wracamy na boiska klubowe. Emocji było sporo dzięki eliminacjom, ale pamiętajmy, że rozgrywki klubowe również dają nam sporo adrenaliny. Dziś jednym ze spotkań na które warto zwrócić uwagę, jest mecz w ramach rozgrywek Taca de Portugal. Freamunde zagra z wielką Benficą Lizbona. Benfica jest zdecydowanym faworytem, ale czy podołają pewnie?

     Freamunde to zespół z Ligi Vitalis, czyli na chłopski rozum są w drugiej lidze. Gra tej drużyny w ogóle się nie klei w tym sezonie. Są na 20tym miejscu w tabeli, gdzie ta liczy 22 drużyny. Zajmują już miejsce w strefie spadkowej. I tylko dzięki pierwszej wygranej w tym sezonie w poprzedniej kolejce udało im się wyjść z ostatniego miejsca, a pokonali przeciętne Atletico 3:2. Wcześniej odnotowali aż 3 porażki i remis. Polegli w meczach przeciwko: Rio Ave, Sportingowi Lizobonie II oraz Oliveierense. Remis odnieśli z Covilhą. Benfica Lizbona mimo problemów finansowych, i to dość ogromnych ogarnia ten sezon całkiem nieźle. W Lidze zon Sagres zajmują drugie miejsce i mają tyle samo punktów co lider. Ich ostatnia forma jest również dobra. Wygrali z Pacosem i Beira Mar. Polegli na własnym stadionie z Barceloną w ramach Ligi Mistrzów, a wcześniej zremisowali na wyjeździe z Celticiem. W między czasie również padł remis, tym razem z Coimbrą. Benfica jest dzisiaj zdecydowanym faworytem i tu nie ma żadnych wątpliwości. Na pewno jednak trener Jorge Jesus da dzisiaj odpocząć swoim największym gwiazdom i pograją rezerwowi. Dzisiaj możemy ujrzeć młode talenty jak: Johna, Andre Almeidę czy bramkarza Mikę. Zobaczymy co trener dla nas przygotuje.

     Kadrowo, mentalnie, fizycznie, kondycyjnie lepiej wyglądają przyjezdni i to dużo lepiej. Nie daję większych szans gospodarzom, ale przez to, że Benfa zagra dzisiaj rezerwami, Freamunde może coś ustrzelić, zawsze się włącza większa ambicja na mecze z wielkimi. Stąd też warto pójść w stronę liczby goli w tym spotkaniu. Warto zagrać na powyżej 2.5 gola w tym meczu po dość satysfakcjonującym kursie.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 1.42 Unibet