Premier Division: Limerick vs. Dundalk


Mecz zupełnie różnie spisujących się ekip w irlandzkiej Premier Division. Mimo, iż LimerickDundalk dzieli jedynie kilka pozycji, to stan punktowy różni się przepaścią! Dzisiejszy mecz zapowiada się jednak ciekawie, faworyt bowiem zagra na wyjeździe. Dundalk wygra?

Limerick jak na razie gra w tym sezonie co najwyżej dobrze. Zajmują siódme miejsce w tabeli i ich priorytetowym celem jest utrzymanie w lidze. Aktualnie mają pięć punktów przewagi nad strefą barażową. Po zwycięstwach w pucharach, ligi czy też Irlandii przyszedł powrót do szarej, ligowej rzeczywistości. Przegrali dwa mecze z rzędu. Przegrali z Shamrockiem 0:1 i z liderem, St. Patrick's. Dzisiaj ponownie niełatwy mecz przed nimi. Mogą przegrać kolejny raz z rzędu.

Dundalk w tym sezonie spisuje się znakomicie. Zajmują czwarte miejsce w tabeli i będą walczyć o europejskie puchary. Muszą jednak gonić swoich rywali - Sligo oraz Derry, a i może lidera. Tracą bowiem kilka punktów i muszą zwyciężać w takich meczach jak ten. Ostatnio forma dopisuje i to na pewno buduje morale. Wygrali dwa ligowe mecze z rzędu. W tym jeden z liderem - 2:1. Są zatem mocnym zespołem i na pewno dzisiaj będą bardzo mocną ekipą.

Zespół Dundalku ma bardzo zgrany zespół. W napadzie nie ma jednego zawodnika, który bryluje. Jakby się dzielili zdobytymi bramkami. Najlepiej na razie na tym wychodzi Hoban (5 goli), kolejny jest Mulvenna (4 gole), a i Byrne (3 gole) nie może narzekać. Stąd też dzisiaj ci panowie będą ponownie w stanie trafić do siatki przeciwnika. Na nich gospodarze muszą uważać.

Obie drużyny już raz się spotkały w tym sezonie. Padł wtedy remis w Dundalku (2:2). Dzisiaj mimo wszystko goście wyglądają znacznie solidniej. Dundalk to drużyna, która ma potencjał by walczyć o puchary. Muszą jednak wygrywać ze słabszymi przeciwnikami, a do takich na pewno nalezy Limerick. Wygrana gości to nasz typ na ten mecz.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Dundalk wygra, 2.60 Unibet