Premier League: Limerick vs. Bray


Tylko jedno spotkanie 20. kolejki Premier League w Irlandii przed nami. Będzie to jednak ciekawy mecz, gdyż obu zespołom zależy na punktach. Limerick wciąż ma szanse na europejskie puchary, natomiast Bray Wanderers walczą o byt w lidze. Zapowiada się zatem bardzo dobry mecz.

Limerick dość nieoczekiwanie włączył się do walki o puchary. Zajmują co prawda dopiero szóste miejsce, ale rozpoczęli w ostatnim czasie wygrywać w lidze. Pierwszm przeciwnikiem, którego pokonali był Dundalk 3:2, w ostatniej rundzie natomiast, wygrali przeciwko Bohemians. W między czasie niestety doznali solidnej porażki od Sligo w pucharze ligi (0:4). Niemniej zespół Sligo jest nieco silniejszy i nie ma co się dziwić. Gospodarze liczą na to, iż czewarta lokata da w tym sezonie awans do Ligi Europy. Muszą jednak sami wskoczyć do czołowej czwórki. Dzisiaj najprawdopodobniej ponownie zbliżą się do tego celu.

Zespół gospodarzy ma w tym sezonie bardzo solidną linię pomocy. Opiera się ona głównie na młodych zawodnikach. Liderami są Tracy (19/6)Bossekota (19/5) czy też O'Leary (17/3). Ta trójka zdobyła aż 14 bramek w tym sezonie. Ciężko jest ich upilnować. Widać, że są bardzo zgrani i zespół stworzył niezwykły kolektyw.

Bray Wanderers to niestety drużyna bez większego potencjału. Zajmują dopiero dziewiąte miejsce w tabeli i będą musieli walczyć o byt. Być może ostatnie miejsce nie powinno być dla nich realne, ale wciąż mogą zająć miejsce w barażach. Ostatnia dyspozycja gości nie jest jednak korzystna. Na trzy mecze wywalczyli zaledwie jeden punkt. Przegrali przeciwko Derry City u siebie (2:3) oraz na wyjeździe z St. Patricks (0:2). Ostatnia runda to wymęczony punkt przeciwko Shamrock. Plusem w zespole Bray jest powrót Webstera do kadry po zawieszeniu. Niemniej i tak będzie im ciężko o punkty dzisiaj.

Pierwszy mecz w  tym sezonie zakończył się bardzo łatwym zwycięstwem Limericku. Wygrali bowiem 4:0 i to na wyjeździe. Tutaj ponownie spodziewamy sie, że wywalczą komplet. Mają potencjał i na pewno ambicje by zagrać w tych wymarzonych pucharach. Sądzimy zatem, iż gospodarze zwyciężą w tej konfrontacji.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Limerick wygra, 1.80 Unibet