Premier League: Shamrock Rovers vs. Limerick


Dzisiaj kolejna kolejka irlandzkiej Premier League. Przed nami bardzo wyrównany mecz dwóch, podobnie grających zespołów. Shamrock Rovers podejmie bowiem ekipę Limerick. Gospodarze wciąż z szansami na puchary, niemniej muszą zacząć wygrywać, goście w bardzo podobnej sytuacji. Przed nami zatem mecz walki.

Shamrock Rovers pragnie występu w Lidze Europejskiej w kolejnym sezonie. Aktualnie zajmują szóste miejsce i brakuje im nieco punktów. Dzisiaj koniecznie będą walczyć o zwycięstwo. Ostatnia forma jest jednak niebywale optymistyczna. Cztery spotkania z rzędu wygrali. W tym awansowali do kolejnej fazy pucharu Irlandii. W ostatniej kolejce natomiast pokonali na wyjeździe, przeciętnie spisujący się zespół Cork City. Dzisiaj zatem ponownie będą świetnie przygotowani mentalnie, morale na wysokim poziomie.

Zespół gospodarzy ma bardzo solidną kadrę, jednak nie zawsze wykorzystują odpowiednio swój potencjał. W zespole są jednak jednostki, które robią swoje w każdym meczu. Jednym z nich jest Ronan Finn (15/7 pomoc). Jest on najważniejszym ogniwem drużyny. Playmaker i do tego bramkostrzelny. Dzisiaj ponownie powinien pociągnąć swój zespół do zwycięstwa.

Limerick gra całkiem solidnie. Jest to lekka niespodzianka. Mieli się bowiem bardziej przejmować utrzymaniem, a tutaj jeśli wspięli by się na wyżyny to mają jeszcze szanse na puchary. Niemniej zajmują siódme miejsce i mają kilka oczek mniej niż ich dzisiejszy rywal. Europejskie puchary są zatem jedynie marzeniem, w ogóle nie branym jeszcze pod uwagę. Forma gości jest niezwykle nierówna. Ostatnio przegrali 0:3 z liderem, St. Patricks, wcześniej awansowali dalej w pucharze kraju. Rywal jednak z bardzo niskiej półki. Dzisiaj czeka ich kolejny ważny mecz, w którym na pewno będą walczyć o punkty, choć łatwo nie będzie.

W tym sezonie już jeden mecz rozegrali ze sobą. Limerick na własnym terenie zremisował z Shamrock 1:1. Dzisiaj wiele jednak wskazuje na to, iż to gospodarze zwyciężą. Są w bardzo solidnej formie, ponadto kadrowo wyglądają solidniej. Spodziewamy się zatem ich triumfu. Typujemy zwycięstwo Shamrock Rovers.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Shamrock wygra, 1.50 Unibet