Arsenal będzie wyżej od Chelsea?


Koniec rozgrywek ligowych w Premier League tuż tuż. Walka o miejsce premiowane awansem do Ligi Mistrzów trwa. Wciąż szanse mają zespoły z miejsc 3-5. W najlepszym wypadku nawet i szósta lokata ma szanse jeszcze na awans do tego prestiżowego turnieju. ArsenalChelseaEverton Tottenham - która z tych ekip wyląduje na lepszej pozycji?

Bój o awans do LM będzie zatem trwał do końca. Pierwszym zespołem, który pożegna się z ewentualnym awansem będzie ekipa Evertonu. Mają ciężki grafik do końca sezonu i w dodatku o jeden mecz więcej rozegrany niż Koguty czy The Blues. W dodatku czekają ich dwa bardzo cięzkie mecze - derby oraz mecz z Chelsea Londyn. Naszym zdaniem nie mają szans odrobić pięciu oczek w kolejnych trzech meczach.

Kolejną ekipą, która ma jednak większe szanse jest ekipa Kogutów z genialnym Bale'em w składzie. Mimo wszystko nie wytrzymują presji i koniec sezonu będzie dla nich niezwykle ciężki. Niemniej na cztery mecze, które mają do rozegrania to spotkają łatwiejszych rywali. W tym Sunderland, który zagrał fatalny mecz z Aston Villą (1:6). Naszym zdaniem oni jako jedyni włączą się jeszcze do walki o czołową czwórkę. 

Inne dwa zespoły z Londynu - Arsenal oraz Chelsea - mają największe szanse na trzecie miejce na koniec sezonu. Arsenal czekają już dużo łatwiejsze mecze, a Chelsea ma minimalną przewagę nad Tottenhamem. Ekipa Beniteza ma jednak dużo cięższych rywali w ostatnich tygodniach. Są nimi Manchester United oraz Everton. Naszym zdaniem powinni stracić punkty w przynajmniej jednym z tych spotkań, a to będzie skutkować stratą miejsca na podium.

Kanonierzy będą naszym zdaniem faworytem w końcówce sezonu i to oni wywalczą trzecią lokatę. Mają łatwy terminarz, na pewno łatwiejszy niż rywale. I to oni zdobędą trzecie miejsce na koniec sezonu. Na pewno na nie zasłużyli. Trzecią lokatę wywalczy Arsenal i to jest nasz typ.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Arsenal najlepszy z pozostałej czwórki, 1.28 Unibet