Boxing Day: Manchester Utd. vs. Newcastle Utd.


W drugi dzień świąt odbędzie się tradycyjnie Boxing Day. Kolejka ta może mieć istotny wpływ na walkę o tytuł. Manchester United, który zaliczył wpadkę w poprzednim starciu musi jak najszybciej zmazać plamę i wygrać kolejny mecz. Newcastle United to odpowiedni rywal do tego by ukazać siłę Diabłów. Czy lider podoła w tym pojedynku?

Lider z Manchesteru gra w tym sezonie bardzo dobry futbol. Są równi w przypadkach gdy grają z rywalami z wyższej półki, natomiast przeciwko słabszym ekipom grają jakby, lekceważąc przeciwnika. Sir Alex Ferguson musi to zmienić, ponieważ w tak beznadziejny sposób mogą stracić tytuł. Forma jest bardzo wysoka, poza jedną wpadką. Porażka z Clujem była do przyjęcia, grali pół rezerwowym składem. Natomiast kiedy było trzeba, wygrywali. Pokonali Reading, City oraz Sunderland. W ostatniej kolejce zremisowali natomiast ze Swansea. Diabły przeważały, ale niestety nie wystarczająco by wygrać.

Do kadry wrócił Nemanja Vidić i widać różnicę w obronie. To bardzo istotny powrót. W kadrze też gra Evans, który mimo plotek miał mieć kontuzje. Zabraknie natomiast innego istotnego defensora, Rafaela. Poza nim nie gra wciąż KagawaAnderson oraz Nani. Drugą linię jednak Szkot ma kim zapełnić.

Newcastle United gra w tym sezonie poniżej krytyki. Jak brylowali w poprzednim to teraz mają coraz mniejsze szanse by włączyć się do walki o puchary. Dyspozycja Srok jest słabiutka. Ponieśli aż trzy porażki, przeciwko: Fulham, Bordeaux oraz z The Citizens. Na szczęście udało im się wygrać w dwóch spotkaniach. Rozbili Wigan 3:0, a także pokonali Queens Park Rangers w ostatniej kolejce.

Dużo wniósł powrót Ben Arfy do kadry. Ten zawodnik jest kluczowym ogniwem w zespole, lecz on sam meczu nie wygra. Dzisiaj jednak mają sporo braków. Nie zagra GoslingCabaye oraz niewiadomy jest występ Tiote, który jest bardzo istotnym kopaczem.

Diabły lubią grać z Newcastle. W ostatnim meczu zmiażdżyli Sroki 3:0. Dzisiaj Manchester ma sporo do udowodnienia i powinni ponownie wygrać w starciu z niżej notowanym zespołem. Czerwone Diabły są faworyzowane i jednak powinni spokojnie wygrać. Nasz typ to wygrana gospodarzy.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Diabły wygrają, 1.23 Unibet