Capital One Cup: Aston Villa vs. Bradford (rewanż)


Dzisiaj kolejne starcie w ramach Capital One Cup! Będzie to spotkanie rewanżowe, które na pewno przynieść nam powinno sporo emocji. Aston Villa, która przeygrała pierwszy mecz (1:3) będzie chciała się koniecznie zrewanżować Bradfordowi. Czy zespół z League Two ma szanse na ogromną niespodziankę? Czy też wszystko dzisiaj wróci do normy i to zespół gospodarzy awansuje dalej?

Aston Villa nie może uznać tego sezonu za udany. Grają fatalnie i są tuż nad strefą spadkową z Premier League. To jest spowodowane chimeryczną postawą zespołu z Birmingham. Ostatnia forma gospodarzy jest tego najlepszym przykładem. Polegli w starciu w tym pucharze z dużo gorszym zespołem, a także ze Świętymi na własnej murawie. W ostatniej kolejce natomiast w dobrym stylu zremisowali z West Bromem Albion. Kadra tej drużyny jest naprawdę dobra, ale nie mogą wykorzystać swojego potencjału w 100%.

W zespole gospodarzy na pewno nie zobaczymy BakeraWestwooda. Do kadry jednak wraca Weimann, który jest bardzo ważnym ogniwem w zespole. Given oraz Delph wciąż nie wiedzą czy będą w kadrze na dzisiejszy mecz. Powodem są problemy zdrowotne.

Bradford to zespół z League Two. Radzą sobie tam nieźle - druga pozycja. W Capital One Cup o dziwo zaszli bardzo wysoko. Po drodze wyeliminowali Wigan czy też Arsenal. Widać, że chcą powalczyć o to trofeum. Będą mieli z tym ogromny kłopot. Po ewentualnym rozprawieniu się z AV będą musieli zmierzyć się ze Swansea bądź Chelsea Londyn. A to już nie będzie banalne wyzwanie i rywale ich na pewno nie zlekceważą. Forma Bradfordu jest jednak zaskakująco słaba. Poza tym dziwnym zwycięstwem nic nie pokazują. Dzisiaj zatem mogą mieć kłopot. Zespół przyjezdnych zagra w pełnym składzie.

Dzisiejszy mecz zapowiada się bardzo emocjonująco. Mimo, że zagrają ze sobą zespoły, które dzieli kilka klas rozgrywkowych to wciąż będzie to bardzo równy mecz. Handicap Bradfordu jest wysoki i jeśli strzelą gola to będzie bardzo zjawiskowy pojedynek. Oba zespoły liczą na awans. Naszym typem jest zakład na powyżej 2.5 gola w meczu.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 1.55 Unibet