Capital One Cup: Leeds Utd. vs. Chesterfield


Do ciekawego zdarzenia dojdzie dzisiaj w Capital One Cup. Pierwsza runda dobiega końca, ale bardzo ciekawe starcia wciąż przed nami. Jednym z nich będzie bój Leeds United z zespołem Chesterfield. Gospodarze są faworytami tego starcia. Niemniej na pewno łatwo nie będzie, puchary bowiem rządzą się swoimi prawami.

Leeds United dobrze rozpoczęli sezon. Wygrali mecz pierwszej kolejki w Championship. Ich pierwszym przeciwnikiem była drużyna Brighton. Dzisiejsi gospodarze zwyciężyli 2:1. Mecz przebiegał pod ich dyktando i na pewno wygrali zasłużenie, choć bramka dająca trzy punkty padłą w ostatnich minutach pojedynku. Dzisiaj przyjdzie im się mierzyć z zespołem z niższej ligi. Są zatem faworytami. Ponadto zespół często zachodzi dość daleko w pucharze ligi i tutaj na pewno będą mierzyć wysoko. Nie mogą jednak podejść lekceważąco do pierwszego rywala.

W dzisiejszym meczu dostępny już będzie El Hadji Diouf, który zakończył już swoją karę. Niemniej wciąż będzie brakować innego, zawieszonego kopacza. Mianowicie Rodolpha Austina. Mimo to powinni dzisiaj być bardzo silnym zespołem. Są na pewno o co najmniej klasę solidniejsi i z aktualną kadrą nie powinni tutaj mieć większych kłopotów.

Chesterfield reprezentuje League One. Pierwszy mecz również wygrali. Było to przeciwko Bury FC na wyjeździe. Są zatem także w dobrej kondycji mentalnej. W dniu dzisiejszym czeka ich jednak bardzo ciężkie zadanie. Ponadto problematyczny będzie występ Iana Evatta, który wciąż narzeka na bóle. Do zespołu jednak wraca Liam Cooper, który ostatnio opuścił mecz z Bury. Niemniej ten zawodnik nie zagra raczej całego spotkania, gdyż będzie to dla niego zbyt męczące.

Gospodarze są zdecydowanymi faworytami. Często zaskakują rywali w tym turnieju. Pokonywali w poprzednich latach nie tylko zespołu z niższych klas, ale i z samej Premier League, a i nawet czołowe zespoły. Są zatem drużyną, która liczy tutaj na bardzo dobry występ. Sądzimy zatem, że nie odpuszczą tutaj meczu i spokojnie przejdą wygrywając w nim.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Leeds wygra, 1.50 Unibet