Capital One Cup: Manchester United vs. Sunderland


Drugi półfinał w Capital One Cup przed nami. Odbędzie się on na Old Trafford, gdzie Manchester United zagra z Sunderlandem. Sytuacja jest tutaj niezwykle ciekawa. Czarne Koty wygrały bowiem pierwszy mecz 2:1. Stąd sytuacja dla Czerwonych Diabłów mocno się skomplikowała. Czy mistrzowie Anglii awansują do finału?

Manchester United (@ 1.33) mając nóż na gardle, zagra dzisiaj bardzo wazny mecz. Muszą zniwelować szybko bramkę różnicy. Zespół prowadzony przez Davida Moyesa nie jest ponownie w formie. Diabły przegrały aż cztery ze swoich pięciu ostatnich starć. W weekend ulegli Chelsea 1:3, a drużyna Szkota nie miała nic do powiedzenia w tamtym starciu. Dzisiaj zatem gospodarze muszą się zrehabilitować.

Czerwone Diabły wciąż są nękane przez absencje. Mimo, iż na treningu pojawiają się już Rooney, czy Van Persie to nie wiadomo czy dzisiaj zagrają. Na pewno też nie ujrzymy Vidicia, który dostał na Samford Bridge czerwoną kartkę. W pierwszym składzie powinniśmy dzisiaj zobaczyć Hernandeza (gol Meksykanina @ 1.94), który okazał się być jedynym mocnym punktem podczas w meczu z Chelsea Londyn.

Sunderland (@ 10.00) to ligowy outsider, ale w Capital One Cup radzą sobie znakomicie. Jeśli dzisiaj awansują, to zapewnią sobie przepustkę do europejskich pucharów, a to byłby niebywały sukces. Ponadto zespół na pewno stać na niespodziankę. Dlaczego? Ponieważ w ostatnich czterech meczach nie doznali porażki, a i trzykrotnie triumfowali. Widać przebudzenie w tej ekipie.

Ostatnie lata to zdecydowana dominacja Manchesteru United, poza tą ostatnią porażką. Dzisiaj nie mogą sobie pozwolić na odpadnięcie z turnieju. Byłoby to bardzo upokarzające dla mistrzów Anglii, a i to może być ich jedyna szansa na europejskie puchary w obecnym sezonie. Europejski handicap w stronę gospodarzy to nasza propozycja na ten mecz.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: United (-1 EH) @ 1.73 Unibet