Capital One Cup: Preston vs. Blackpool


Pierwsza runda Capital One Cup rozpoczyna się właśnie dzisiaj. Pierwszy pojedynek zapowiada się wbrew pozorom bardzo ciekawie. Preston North End FC podejmie na własnym stadionie Blackpool. Oba zespołu grają na różnych szczeblach. Różnica jednak może nie być aż tak widoczna. Spodziewamy się ciekawej konfrontacji.

Presto North End to ekipa, która gra w League One. Pierwszy mecz tego sezonu odbył się dwa dni temu. Gospodarze dzisiejszej konfrontacji zremisowali bezbramkowo z Wolverhampton Wolves. Zatem bezpieczny start w nowy sezon. Teraz czeka ich pojedynek w pucharze ligi. Są na pewno odpowiednio przygotowani, choć okres przygotowawczy nie był zbyt korzystny względem wyników. Jednym ze spotkań, był bój z Liverpoolem. Przeciwko ekipie z Anfield nie istnięli. Wiele zależy od tego, jak im wyjdzie mecz.

Blackpool to drużyna, która utrzymuje się w Championship, czyli na zapleczu Premiership. Pragną wrócić do elity, aczkolwiek łatwe to nie będzie. Na razie muszą skupić się na starcie sezonu i pierwszych pojedynkach. Na inaugurację sezonu goście łatwo wygrali z Doncaster 3:1 i to również na wyjeździe. Zatem pewny start. Zagrali ofensywny, ładny dla oka futbol. Dominowali na murawie i wykorzystali wszelkie swoje atuty. Dzisiaj na pewno będą ponownie zmotywowani do zwycięstwa i awansu dalej.

Zespół prowadzony przez legendarnego Paula Ince'a nie zawiódł. Dzisiaj jednak powinien dokonać kilku roszad. Ostatni mecz rozegrali również 03.08. Zatem tacy zawodnicy jak ChopraBishop czy Robinson mogą dzisiaj zagrać. Ponadto może dać zagrać młodemu Thomasowi Ince'owi. Ostatni strzelił bramkę ustalając wynik na 3:1. Dzisiaj powinniśmy go zobaczyć ponownie na boisku.

Reasumując to oba zespoły dzieli klasa rozgrywek. Niemniej imponujący występ Blackpool w meczu numer jeden w Championship stawia ich na pewno w roli faworyta. Zagrali pewnie i nie dali żadnych szans Doncasterowi. Preston bezpłciowo, choć bezpiecznie. Nie wydaje się jednak by mogli tutaj awansować do kolejnej fazy. Wygrana gości w regulaminowym czasie to nasz typ, aczkolwiek w razie remisu otrzymamy zwrot stawki.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Blackpool (DNB), 1.75 Unibet