Capital One Cup: Sunderland vs. Chelsea


Ćwierćfinały w Capital One Cup ruszają. We wtorek dwa spotkania, niemniej najciekawiej zapowiada się w Sunderlandzie. Gospodarze podejmą bowiem Chelsea Londyn. Oba zespoły dzieli przepaść w ligowej batalii. Puchary to jednak zupełnie inna gra. Stąd też nie możemy skreślić Czarnych Kotów na starcie.

Sunderland w Premier League zajmuje ostatnie miejsce. Mają cztery oczka straty do kolejnych drużyn i na pewno priorytetem będzie walka o utrzymanie w angielskiej elicie. Forma gospodarzy nie jest dobra. Zdobyli zaledwie dwa punkty na pięć ostatnich spotkań. Porażki jednak ponieśli z Tottenhamem, czy też Chelsea, z którą dzisiaj się będą mierzyć i szukać rewanżu. W drużynie Sunderlandu zabraknie dzisiaj Colbacka (15/0 pomoc). Będzie to na pewno ważny ubytek kadrowy.

Chelsea Londyn działa wciąż na wielu płaszczyznach. Na tej ligowej idzie im bardzo solidnie. Są na trzecim miejscu i nie mają wielkiej straty do Kanonierów. Forma The Blues również jest bardzo wysoka. Wygrali cztery z pięciu ostatnich starć. Jedyną wpadkę zaliczyli ze Stoke, gdzie to przegrali po bramce w ostatnich minutach meczu. Od tamtej pory zespół prowadzony przez Jose Mourinho nie popełnił poważniejszego błędu.

Przyjezdnych czeka w poniedziałek niezwykle istotny mecz z Arsenalem. Stąd też dzisiaj spodziewamy się roszad kadrowych w ekipie The Blues. Niemniej z istotniejszych postaci na pewno nie zobaczymy Ivanovicia, który jest zawieszony. W jego miejsce wskoczy najprawdopodobniej Azpilicueta. W napadzie zamiast Fernando Torresa, który zapewne usiądzie na ławce rezerwowych zagrać powinien Demba Ba. Nawet pomimo roszad w składzie, to goście wciąż są faworytami tego meczu.

Ostatnie mecze pomiędzy tymi zespołami kończyły się triumfami Chelsea. Mianowicie pokonali Czarne Koty w sześciu ostatnich meczach. Dzisiaj również będą walczyć o awans. Niemniej priorytetem jest uniknięcie kontuzji przed niezwykle ważnym meczem na The Emirates w poniedziałek. Gospodarze jednak mają większe zmartwienie - utrzymanie. Stąd liczymy na wygraną The Blues.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Cheslea wygra, 1.55 Unibet