Capital One Cup: Sunderland vs. Manchester United


Już dzisiaj pierwszy półfinał rozgrywek Capital One Cup, czyli pucharu ligi angielskiej. W roli gospodarza wcieli się zespół Sunderlandu, który jest czarnym koniem rozgrywek. Przeciwnikiem natomiast, będzie drużyna Manchesteru United. Czerwone Diabły są w kryzysie, aczkolwiek to wciąż silny zespół i dzisiaj będą faworytami. 

Sunderland to outsider w Premier League. Zajmują ostatnie miejsce w tabeli. Niemniej nie mają zbyt dużej straty do ekip, które plasują się nad strefą spadkową. Ostatnia forma Czarnych Kotów jest jednak znacznie lepsza niż przez wcześniejszą część sezonu. Ulegli tylko raz na ostatnie pięć starć. W międzyczasie pokonali choćby Everton, a ostatnio wyeliminowali Carlisle z pucharu Anglii. Ponadto do kadry wraca dwóch ex-piłkarzy Manchesteru, Wes Brown oraz John O'Shea. To na pewno wzmocnienie w strefie defensywnej.

Manchester United to zespół, który najbardziej zawodzi w obecnym sezonie. Dopiero siódme miejsce w tabeli Premiership i dość widoczny kryzys, który towarzyszy podopiecznym Davida Moyesa. Mistrzowie Anglii po świetnej serii kilku wygranych z rzędu, ostatnio przegrali dwa, jakże ważne spotkania. Najpierw z Tottenhamem na własnej murawie, a w ostatnią niedzielę ze Swansea w pucharze FA. Goście w obecnych rozgrywkach radzą sobie znacznie lepiej na wyjazdach niż na Old Trafford.

Na dzisiejszy mecz jednak będzie gotowych wielu cennych kopaczy. Powracają bowiem takie postacie jak: Nemanja VidicMichael Carrick, czy też Patrice Evra. To na pewno spore wzmocnienie defensywne, jak i w kreowaniu gry - mowa o Carricku. Ponadto spekuluje się, iż na murawę może wrócić Wayne Rooney, który w tym sezonie jest kluczową postacią Czerwonych Diabłów.

Zawodnicy Manchesteru United zdominowali w ostatnich latach rywalizację przeciwko Sunderlandowi. Wygrali znaczną większość spotkań i dzisiaj ponownie będą faowyrtami. Obecny sezon również ukazał, iż to Czerwone Diabły są silniejszą drużyną, wygrywając na Stadium of Light 2:1. Liczymy, iż i dzisiaj zwyciężą, ponieważ muszą ponownie udowodnić swoją wartość.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Manchester wygra, 1.75 Unibet