Capital One Cup: Swansea vs. Chelsea


Sporo rewanżowych spotkań ostatnio. Kolejny będzie w Capital One Cup. Będzie on również niesamowicie ciekawym spotkaniem. Swansea wygrało bowiem pierwszy mecz na Stamford Bridge 2:0 i są faworytami do awansu! Chelsea musi się spiąć by odrobić stratę i walczyć o awans do finału gdzie czeka dość niespodziewanie Bradford. Która z ekip wyjdzie dzisiaj mocniej skoncentrowana i awansuje?

Łabędzie grają naprawdę niezły sezon i przez to mogą zająć wysokie miejsce w tabeli. Być może gwarantujące awans do europejskich pucharów. Oto jednak będzie ciężko, ponieważ aktualnie zajmują dziewiąte miejsce i będą musieli się wspiąć na wyżyny by zagrać w kolejnym sezonie w europejskich pucharach. To jednak nie znaczy, że ekipa Laudrupa nie ma szans. Ostatnia forma zespołu jest dość wysoka. Szkoda tylko, że odpadli z pucharu Anglii - 0:1 z Arsenalem. W Premiership jednak szybko ukazali swoją sportową złość i pokonali łatwo Stoke 3:1. 

Kadra ekipy Swansea będzie mocna. Do zespołu bowiem wrócił Flores. Między słupkami zobaczymy Tremmela, który gra w tym turnieju pierwsze skrzypce. Dobrą nowiną w ostatnim czasie jest też przedłużony kontrakt Michu co daje wzrost morale zespołu. Ciekawe co dzisiaj pokaże Hiszpan?

Zespół prowadzony przez Rafę Beniteza gra coraz lepiej, choć zdarzają im się tragiczne wpadki. Mimo to wciąż zajmują trzecie miejsce w Premier League, lecz za plecami czają się już rywale. Wpadkami o których wspomnieliśmy na początku akapitu jest na pewno remis ze Świętymi - prowadząc 2:0 zlekceważyli rywala i zremisowali ten mecz. Również mecz z Łabędziami można uznać za kompletnie nieudany. W ostatniej rundzie ukazali jednak, że są silni. Pokonali Arsenal w wielkich derbach Londynu. Stąd też wyjdą dzisiaj bardzo podbudowani na murawę.

Puchar Narodów Afryki osłabił zespół The Blues. Na ten prestiżowy turniej wyjechał Obi Mikel oraz Moses. Są to poważne osłabienia. Poza nimi zabraknie też Romeu. Kadra jest jednak na tyle silna, że hiszpański szkoleniowiec powinien porobić ciekawe roszady i załatać dziury. W zespole od pierwszych minut powinniśmy zobaczyć Johna Terry'ego

W aktualnych rozgrywkach Łabędzie poza spotkaniem w pucharze ligi napsuli też krwi rywalom w Premier League. Padł remis na stadionie Łabędzi - 1:1. Dzisiaj spodziewamy się jednak wygranej gości. Są mocno podbudowani wygraną z Arsenalem. Sądzimy, że The Blues wygrają, a ostatecznie awansuje ekipa Swansea. Typujemy zwycięstwo przyjezdnych.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Chelsea Londyn wygra, 1.65 Unibet