Capital One Cup: Swansea vs. Middlesborough!


     Dzisiejszego wieczora odbędzie się mecz w Capital One Cup. Będzie to interesująca batalia dwóch różnych drużyn. Swansea z Premier League, podejmie na własnej murawie Middlesboroguh, które na codzień występuje w nPower Championship. Jak widać jest różnica klas rozgrywkowych. Jednak puchary potrafią ukazać drugą stronę medalu. Czy zatem Łabędzie podołają?

     Swanse City, które gra w Premiership jest w tym sezonie w bardzo dobrej dyspozycji i zaskakują w lidze. W Premier League zajmują wysokie, ósme miejsce i mają potencjał by walczyć o puchary. Muszą jednak wciąż utrzymywać swoją ostatnią dyspozycję. Ogółem ostatnie mecze to aż 3 wygrane, remis i porażka. Zremisowali w starciu przeciwko Liverpoolowi, co jest bardzo dobrym wynikiem. Poza tym zwycięstwa z Newcastle, Westb Bromwich i Arsenalem na wyjeździe wyglądają imponująco. Nie zawsze można wygrywać i ostatnio potknęli się w starciu z Norwich - polegli 3:4 po bardzo ciekawej batalii. W rewelacyjnej formie jest Michu, który w pięciu spotkaniach trafił aż sześciokrotnie do siatki rywali. W dzisiejszym starciu również powinien pojawić się na murawie. W zespole zabraknie natomiast Ashleya Williamsa, podstawowego defensora, lecz powinien zostać godnie zastąpiony. 

     Middlesborough to zespół spisujący się nieźle w nPower Championship. Zajmują wysokie, trzecie miejsce i mają zamiar wrócić do Premiership po kilku latach absencji. Ostatnia dyspozycja przyjezdnych jednak nie rozpieszcza. Wygrali 2 mecze, a aż 3 przegrali. Polegli w starciach przeciwko Cardiff, Bristol City oraz Birmingham. Wygrali natomiast z Huddersfieldem i w ostatniej kolejce z Peterborough. Mają potencjał, lecz w ostatnim czasie zachłysneli się nieco. Warto dodać, że zależy im tylko i wyłącznie na awansie do PL, a puchar to jedynie dodatek. A po co marnować idealną szansę i ryzykować zdrowie kopaczy na te trofeum? Dzisiaj zatem powinniśmy ujrzeć okrojoną kadrę w ekipie gości. Sam trener też zapowiedział, że nie ma zamiaru męczyć kilku zawodników i to jest kluczowe.

     W tym sezonie sporo się dzieje w tym pucharze. Odpadł Manchester City, Arsenal, Manchester United. Z groźnych rywali pozostali kopacze The Blues. Stąd też drużyny niżej notowane mają szansę na to trofeum. Warto zatem dzisiaj postawić na Łabędzie, które mają potencjał i obok Chelsea są faworytami do zdobycia tytułu. Kurs na ich wygraną jest przyjemny i polecam ten zakład.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Swansea wygra, 1.57 Unibet