Capital One Cup: West Ham Utd. vs. Manchester City


We wtorek rozpoczną się rewanżowe mecze półfinałowe w Capital One Cup. Zespół West Ham United będzie gospodarzem w starciu z Manchesterem City. W tej parze jest jednak wszystko rozstrzygnięte. To The Citizens awansują do finału. A to za sprawą pierwszego triumfu na Etihad Stadium aż 6:0. Gospodarze jednak będą walczyć o honorowe bramki.

West Ham United (@ 7.00) podejdzie do dzisiejszego spotkania jakby z białą kartką. Muszą zapomnieć o blamażu w pierwszym meczu i pozbyć się presji. Młoty jednak nie grają zbyt dobrze w obecnym sezonie. Zajmują dopiero osiemnaste miejsce w tabeli i na pięć ostatnich spotkań przegrali aż cztery z nich. Jedyny triumf odnieśli przeciwko Cardiff, które również nie spisuje się najlepiej.

Trener Allardyce ma nóż na gardle. Aczkolwiek dzisiejszy mecz nie będzie miał wpływu na jego posadę. Cieszy go jednak powrót wielu kopaczy do składu Młotów. TomkinsMorrisonNolan, a i również Vaz Te powinni pojawić się dzisiaj na murawie gospodarzy. Istotny może być też powrót Andy Carrolla (gol tego zawodnika @ 4.00). Jest zatem spora nadzieja, iż nie zakończą rywalizacji z zerowym bilansem bramkowym.

Manchester City będzie dzisiajgrać z ogromnym spokojem. Manuel Pellegrini na pewno da pograć wielu zawodnikom, którzy często nie dostają szansy w ważniejszych konfrontacjach. Tym samym spodziewamy się na murawie takich zawodników jak Jack Rodwell, czy też Stevan Jovetić (bramka w regulaminowym czasie @ 2.25). The Citizens mimo, iż będą grać okrojonym składem, to wciąż będą niezwykle silnym zespołem.

Historia spotkań pomiędzy tymi zespołami jest bardzo jednostronna w ostatnich sezonach. To Manchester City zdominował tą rywalizację. Niemniej Młoty bardzo często trafiały do siatki rywali, a i dzisiaj będą o te bramki uparcie walczy. Stąd typujemy to, iż oba zespoły strzelą bramki w tym meczu.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Obie strzelą @ 1.68 Unibet