Capital One Cup: Wielki finał!


Wielkie emocje na Wembley podczas finału Capital One Cup przed nami. O to trofeum zagrają ze sobą Manchester City oraz Sunderland. Pierwsza drużyna na pewno jest faworytem tego pojedynku. Niemniej nie wolno zlekceważyć Czarnych Kotów.

Manchester City (@ 1.28) jest zdecydowanym kandydatem do triumfu w tym pucharze. W każdej z rund pokazali, iż są dominatorami. Dzisiaj jednak w finale wszystko się może zdarzyć. Manuel Pellegrini jednak nie jest szkoleniowcem, który może zlekceważyć przeciwnika. Chilijski szkoleniowiec The Citizens podejdzie jak do najważniejszego spotkania i na pewno wystawi pełny skład.

Najważniejszą kwestią w szeregach drużyny z niebieskiej strony Manchesteru są nikłe absencje. Otóż zawodnicy jak Sergio AgueroKompanyToure, czy Dżeko zagrają w dzisiejszym meczu. W bramce jednak możemy nie zobaczyć Harta, który w tym sezonie prezentuje chaotyczną formę. Zatem w pierwszym składzie powinien zagrać Pantilimon.

Sunderland (@ 10.50) to niebywała niespodzianka. Zespół Czarnych Kotów na pewno zagra w europejskich pucharach w kolejnym sezonie. W półfinale wyeliminowali Manchester United. Mimo, iż Czerwone Diabły nie są obecnie w dobrej kondycji, to jest to sukces dla Sunderlandu. Dzisiaj zatem będą grać jak natchnieni. Nie mają nic do stracenia, a i może powtórzą wyczyn Swansea z zeszłego sezonu.

Jeden mecz, który został rozegrany pomiędzy tymi zespołami zakończył się... wygraną Sunderlandu! Zatem zespół ma przewagę mentalną na dzisiejszymi faworytami. Nie można lekceważyć Czarnych Kotów. Liczymy zatem na co najmniej gola ze strony Sunderlandu.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Sunderland gol @ 1.80 Unibet